Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Polska i Świat > Główna wygrana w grze Lotto. Wiemy, gdzie kupiono szczęśliwą zdrapkę
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 12.06.2024 18:27

Główna wygrana w grze Lotto. Wiemy, gdzie kupiono szczęśliwą zdrapkę

Lotto
Fot. materiały własne

Kolejna osoba zgarnęła gigantyczną kwotę dzięki grze Lotto. Tym razem padła główna wygrana w zdrapce. Gracz wydał na nią zaledwie 5 złotych, a teraz jego konto zasili potężna kwota. Wiadomo, gdzie kupiono szczęśliwą zdrapkę. Przedstawiamy szczegóły.

Kolejna wysoka wygrana w grze Lotto

Totalizator Sportowy od wielu lat organizuje różnego rodzaju gry, które cieszą się ogromną popularnością wśród Polaków. Można dzięki nim wygrać naprawdę pokaźne kwoty. Gracze bardzo często sięgają po zdrapki, które zwykle kosztują niewiele, a można zyskać sporo. Przekonał się o tym jeden z mieszkańców Bydgoszczy.

Zobacz także: ZUS wypłaci dodatkowe 1780 zł do emerytury. Takie warunki trzeba spełnić

Ważny komunikat banku PKO BP. Klienci mają czas do 30 czerwca

Wydał 5 zł na zdrapkę, zgarnął fortunę

W środę, 12 czerwca bieżącego roku los uśmiechnął się do jednego z graczy, który postanowił kupić jedną ze zdrapek Lotto. Chodzi tutaj konkretnie o zdrapkę “Owocowa eksplozja”, w której można wygrać maksymalnie 70 000 złotych.

Jak się okazało, graczowi udało się zgarnąć główną nagrodę. Finalnie na jego konto trafi nieco niższa kwota, a wszystko przed to, że zostanie od niej pobrany podatek w wysokości 10 procent.

Wiadomo, gdzie kupiono szczęśliwą zdrapkę

Zwycięzca głównej nagrody w grze Lotto kupił swoją szczęśliwą zdrapkę w kolekturze przy ulicy Brzozowej 19 w Bydgoszczy. Jak się okazuje, jest to już 16 wygrana w grach Lotto w tym mieście. & z nich padło w Ekspres Losach, 4 w zdrapkach, 3 w Mini Lotto oraz po jednej w Multi Multi i Szybkie 600. Jeśli chodzi o całe województwo Kujawsko-Pomorskie, to od początku tego roku padły 84 wygrane.