Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Polska i Świat > Wygrał ponad 7 milionów złotych. Oto wyniki Lotto z 11 maja
Zuzanna Kłosek
Zuzanna Kłosek 12.05.2024 11:01

Wygrał ponad 7 milionów złotych. Oto wyniki Lotto z 11 maja

kupon Lotto
Fot. East News/Arkadiusz Ziolek

W sobotę, 11 maja, odbyło się kolejne losowanie Lotto i Lotto Plus. Jakie liczby pozwalały zgarnąć główną wygraną? Jednej osobie udało się trafić je wszystkie.
 

Trafisz wszystkie liczby, zostaniesz milionerem

Ze wszystkich gier liczbowych organizowanych przez Totalizatora Sportowego, to Lotto cieszy się zdecydowanie największą popularnością. Często daje również szansę na zgarnięcie największych pieniędzy

W sobotnim losowaniu Lotto Plus padły następujące liczby: 2, 11, 18, 21, 34 i 44. Skreślenie wszystkich pozwalało wygrać okrągły milion złotych. W przypadku Lotto Plus, w przeciwieństwie do tzw. Dużego Lotka, wybrane nie podlegają bowiem kumulacji, co oznacza, że nagroda główna zawsze pozostaje taka sama. Tym razem jednak nikomu się to nie udało. A jak było z losowaniem głównym?
 

Zacznie się już w poniedziałek. Polacy tłumnie ruszą do Biedronki

Na jego konto trafi ponad 7 milionów złotych!

Więcej szczęścia miał natomiast jeden z graczy klasycznego Lotto. Jednej osobie udało się trafić szóstkę i tym samym zgarnąć aż 7 318 782 zł w sobotniej kumulacji. 11 maja zwycięskimi liczbami okazały się: 9, 11, 16, 33, 38 i 43. Warto jednak sprawdzić, jakie wyniki przyniosły także losowania innych gier.

Trzeba jednak pamiętać, że kwota kumulacji nie jest dokładnie tą samą sumą, jaka trafi na konto zwycięzcy. Od wygranych powyżej 2280 zł należy bowiem odliczyć podatek w wysokości 10 procent.

Lotto i Lotto Plus - jak grać?

Zasady gier Lotto są bardzo proste, choć wygrana wymaga przede wszystkim dużego szczęścia. W tradycyjnym Lotto zadaniem gracza jest skreślenie 6 z 49 liczb. To od nas zależy, czy zdecydujemy się wybrać je samodzielnie, czy zdamy się na los metodą ”chybił trafił”. Cena jednego zakładu to 3 zł.

Bardzo podobnie wygląda obstawianie w Lotto Plus, które stanowi dodatkową szansę na zgarnięcie dokładnie miliona złotych. Gracz ponownie typu 6 z 49 liczb, tym razem dopłacając tylko 1 zł za los.

Źródło: tvn24.pl