Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Wiosna

Wiosna

zegar, budzik
28.03.2024 13:17 Zmiana czasu coraz bliżej. Wielu Polaków popełnia ten błąd

Zmiana czasu na letni czeka nas za kilka dni i chociaż wiele osób niecierpliwie czeka na zniesienie tego przepisu, zazwyczaj aż tak nie przejmujemy się koniecznością przestawienia zegarków. Wiele z nich i tak przestawi się automatycznie. Wciąż jednak warto nie zapomnieć o jednej rzeczy.

kaloryfer
21.03.2024 23:02 Ten błąd popełnia 90 proc. Polaków. Płacą przez to więcej

Wraz z nadejściem wiosny i wzrostem temperatur wielu z nas wyłącza grzejniki, ale czy to właściwy krok? Według ekspertów, większość Polaków popełnia ten błąd, który może skutkować dodatkowymi kosztami w przyszłości. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Bełchatowie podkreśla konieczność odpowiedniej konserwacji grzejników oraz właściwych działań przed sezonem grzewczym.

biznes-info-640x433
19.07.2019 02:00 "Wszyscy będą wychodzili, wszyscy będą mówili to samo". Lewica dogadała się "po filipińsku"?

Lewica buduje wspólny blok i razem startuje na jesieni. To wstępne ustalenia, które poznaliśmy po czwartkowym spotkaniu trzech liderów ugrupowań - Adriana Zandberga, Włodzimierza Czarzastego oraz Roberta Biedronia. Humory polityków wskazywały na to, że liczą oni na naprawdę wiele i na jesienną elekcję patrzą z pozytywnymi przeczuciami. Otwarcie mówił o tym zresztą sam Włodzimierz Czarzasty.Jest super. Jest naprawdę fajna siła. Zobaczycie, jak będzie, wszyscy będą wychodzili i wszyscy będą mówili to samo - mówił z uśmiechem lider Sojuszu Lewicy Demokratycznej, co widać na nagraniu portalu TVN24.

biznes-info-640x433
29.04.2019 02:00 Wiosna obiecuje 3500 zł nauczycielom. Na start!

Robert Biedroń opowiadał dużo o swojej gospodarności w Słupsku i obiecywał, że doświadczenie nabyte w zarządzaniu pomorskim miastem wykorzysta w Brukseli, jeżeli jego partia dostanie mandat społeczny. Nauczyciele, o których proteście ostatnio było bardzo głośno, dostali propozycję zaczynania pracy z pensją w wysokości 3,5 tys. zł brutto.