Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Noclegi

Noclegi

Zakopane
22.04.2024 14:46 Prosty sposób na tańszą majówkę w polskich górach. Oszczędność to nawet 18 proc.

Tegoroczna majówka może być dla niektórych szczęśliwców wyjątkowo długa. Wielu Polaków już kilka miesięcy temu zaplanowało wyjazdy. Tych którzy zdecydowali się zrobić to na ostatnią chwilę, czeka smutne zaskoczenie. Ceny noclegów w górach rosną, a pokoi jest coraz mniej. Jak się okazuje, jest sposób, aby nawet w takiej sytuacji oszczędzić na wyjeździe. 

Zakopane
18.04.2024 12:54 Majówka w Zakopanem. Lepiej się pospieszyć, kończą się wolne noclegi

Wielu Polaków decyduje się na spędzenie długiego weekendu majowego w Zakopanem. Należy jednak pamiętać, że to miejsce jest bardzo popularne wśród turystów i warto nieco wcześniej zarezerwować nocleg. Choć do majówki zostały dwa tygodnie, miejsca w hotelach i pensjonatach powoli się kończą.

Schronisko PTTK na Hali Kondratowej
12.08.2023 20:37 Znane górskie schronisko zostanie zamknięte. Turyści muszą uzbroić się w cierpliwość

Od 4 września słynne schronisko w Tatrach zostanie zamknięte. Powodem tej decyzji jest remont i konieczność dostosowania obiektu do współczesnych standardów. Prace mają zakończyć się za dwa lata – informuje Polska Agencja Prasowa.

biznes-info-640x433
22.03.2022 09:16 Marriott tworzy konkurencyjny portal dla Airbnb

O pomyśle Marriott'a poinformował nowojorski dziennik The Wall Street Journal. Największa sieć hoteli na świecie swoją platformę do wynajmu ma nazwać Homes & Villas by Marriott International.

Nocowanie.pl nowa strona główna
23.04.2021 02:00 Nocowanie.pl z nową stroną główną. Turystom będzie znacznie łatwiej

Tuż przed prawdopodobnym ponownym otwarciem obiektów noclegowych i na dwa miesiące przed wakacjami serwis Nocowanie.pl uruchamia nową wersję swojej strony głównej. Przedstawiciele serwisu podkreślają, że to początek innowacji, które mają być sukcesywnie wprowadzane. Serwis Nocowanie.pl uruchomił nową wersję swojej stronyJakie usprawnienia wprowadził serwisDlaczego znalezienie noclegu na długi weekend ma być prostsze