Tadeusz Rydzyk sklep internetowy
Jakub Kaminski/East News
Autor Konrad Karpiuk - 27 Grudnia 2020

Ceny u Rydzyka w sklepie porażają. 80 zł za przyprawę, 50 zł za mąkę, a dalej tylko gorzej

Tadeusz Rydzyk zajmuje się wieloma projektami, oprócz Radia Maryja. W jedo posiadaniu są m.in. geotermie czy też fundacja Nasza Przyszłość. Ta ostatnia prowadzi sklep internetowy Splendor24. Na stronie można kupić choćby dewocjonalnia, książki, ale także produkty spożywcze. Ich cena potrafi zwalić z nóg.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Co oferuje Tadeusz Rydzyk w swoim sklepie,
  • Kto prowadzi sklep internetowy,
  • Ile kosztują przykładowe produkty ze sklepu.

Tadeusz Rydzyk i kolejna odnoga jest imperium. Prowadzi sklep internetowy

Tadeusz Rydzyk powierzył sklep internetowy ojcu Grzegorzowi, swojemu zaufanemu współpracownikowi. Zakonnik znany jest również słuchaczom Radia Maryja, w którym często się udziela. Portal Fakt wskazuje, że kapłan wyjaśnia na antenie meandry tak skomplikowanej naszej wiary”.

- Ojciec Grzegorz jest człowiekiem wielkiego formatu, pomógł nam w wielu życiowych wyborach - można przeczytać na stronie mediów związanych z Radiem Maryja.

Na prowadzonym przez duchownego portalu Splendor24 możemy kupić książki dla dzieci, młodzieży i dorosłych, koszulki z religijnymi nadrukami, pamiątki z Torunia, dewocjonalnia, a nawet produkty spożywcze. Sam sklep reklamuje się jako księgarnia internetowa.

Splendor24.pl jest jedynym oficjalnym sklepem fundacji Nasza Przyszłość Tadeusza Rydzyka. Sklep stacjonarny znajduje się w Szczecinku (woj. zachodniopomorskie). Znaczenie słowa „splendor” w nazwie mogą wyjaśniać wyjątkowo wysokie ceny.

ZUS uruchamia nowy rejestr. Od stycznia trafią do niego setki tysięcy Polaków, ty też możeszZUS uruchamia nowy rejestr. Od stycznia trafią do niego setki tysięcy Polaków, ty też możeszCzytaj dalej

Wysokie ceny w sklepie Tadeusza Rydzyka

Najtańsza herbata, którą można kupić w sklepie, kosztuje 6,50 zł. Kawa orkiszowa? 39,90 zł. Za miody trzeba zapłacić od 18,50 zł za miód akacjowy, do 80 zł za miód drahimski wrzosowy. W ofercie znajdziemy również przyprawy. Płatki nagietka kosztują 6,50 zł, a przyprawa do miodu gruszkowo-ziołowego 79,90 zł za 100 g.

Z drogich produktów spożywczych w sklepie Splendor24 znajdziemy także mąkę z kasztanów jadalnych, kosztującą 25,50 zł za pół kilograma. Tańszą alternatywną jest mąka orkiszowa, za której kilogram zapłacimy aż 14,90 zł.

W sklepie Tadeusza Rydzyka znajduje się także duży wybór napoi, zarówno soków, syropów, jak i nalewek. Za 300 ml syropu z czarnego bzu zapłacimy 10,90 zł, a za 500 ml soku z czarnej rzepy 31,50 zł. Za nalewki „o właściwościach zdrowotnych” trzeba dać 39,90 zł.

Sklep Splendor24 idzie z duchem czasu, więc kupimy w nim także produkty przemysłowe takie jak żel antybakteryjny (za 7,50 zł). Oprócz tego w ofercie są również kosmetyki, np. krem choinkowy z jodły za 84 zł, czy krem fiołkowy za 150 zł.

Książki i dewocjonalnia. Główne produkty oferowane przez sklep Tadeusza Rydzyka

Na stronie można znaleźć również zakładkę „promocje”, w której znajdują się przecenione produkty. Za srebrny różaniec papieski zamiast 119,90 zł zapłacimy 89 zł. W myśl zasady złote, a skromne, wykonano go z prawdziwych pereł i wykończono prawdziwym srebrem wysokiej próby (925), co też podkreślono w opisie produktu.

Portal splendor24.pl, sprzedaje nie tylko książki religijne. W ofercie znajdują się również książki historyczne, poświęcone dziejom Polski. Oczywiście wiele z nich porusza temat roli religii w historii Rzeczpospolitej.

Artykuły polecane przez redakcję BiznesInfo:

  1. Niemcy nie ugną się przed USA. Nord Stream 2 okazuje się ością nie do przełknięcia
  2. Niedługo zaoszczędzimy mnóstwo pieniędzy. Powodem jedna regulacja
  3. Ile zarabia kasjerka w Kauflandzie? Stawki w sieciówce zrobią na Tobie wrażenie
  4. KONIECZNIE OBEJRZYJ:

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News