BiznesINFO.pl
Tadeusz Rydzyk sklep internetowy

Jakub Kaminski/East News

Ceny u Rydzyka w sklepie porażają. 80 zł za przyprawę, 50 zł za mąkę, a dalej tylko gorzej

27 Grudnia 2020

Autor tekstu:

Konrad Karpiuk

Tadeusz Rydzyk zajmuje się wieloma projektami, oprócz Radia Maryja. W jedo posiadaniu są m.in. geotermie czy też fundacja Nasza Przyszłość. Ta ostatnia prowadzi sklep internetowy Splendor24. Na stronie można kupić choćby dewocjonalnia, książki, ale także

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Co oferuje Tadeusz Rydzyk w swoim sklepie,

  • Kto prowadzi sklep internetowy,

  • Ile kosztują przykładowe produkty ze sklepu.

Tadeusz Rydzyk i kolejna odnoga jest imperium. Prowadzi sklep internetowy

Tadeusz Rydzyk powierzył sklep internetowy ojcu Grzegorzowi, swojemu zaufanemu współpracownikowi. Zakonnik znany jest również słuchaczom Radia Maryja, w którym często się udziela. Portal Fakt wskazuje, że kapłan wyjaśnia na antenie „meandry tak skomplikowanej naszej wiary”.

- Ojciec Grzegorz jest człowiekiem wielkiego formatu, pomógł nam w wielu życiowych wyborach - można przeczytać na stronie mediów związanych z Radiem Maryja.

Na prowadzonym przez duchownego portalu Splendor24 możemy kupić książki dla dzieci, młodzieży i dorosłych, koszulki z religijnymi nadrukami, pamiątki z Torunia, dewocjonalnia, a nawet produkty spożywcze. Sam sklep reklamuje się jako księgarnia internetowa.

Splendor24.pl jest jedynym oficjalnym sklepem fundacji Nasza Przyszłość Tadeusza Rydzyka. Sklep stacjonarny znajduje się w Szczecinku (woj. zachodniopomorskie). Znaczenie słowa „splendor” w nazwie mogą wyjaśniać wyjątkowo wysokie ceny.

Wysokie ceny w sklepie Tadeusza Rydzyka

Najtańsza herbata, którą można kupić w sklepie, kosztuje 6,50 zł. Kawa orkiszowa? 39,90 zł. Za miody trzeba zapłacić od 18,50 zł za miód akacjowy, do 80 zł za miód drahimski wrzosowy. W ofercie znajdziemy również przyprawy. Płatki nagietka kosztują 6,50 zł, a przyprawa do miodu gruszkowo-ziołowego 79,90 zł za 100 g.

Z drogich produktów spożywczych w sklepie Splendor24 znajdziemy także mąkę z kasztanów jadalnych, kosztującą 25,50 zł za pół kilograma. Tańszą alternatywną jest mąka orkiszowa, za której kilogram zapłacimy aż 14,90 zł.

W sklepie Tadeusza Rydzyka znajduje się także duży wybór napoi, zarówno soków, syropów, jak i nalewek. Za 300 ml syropu z czarnego bzu zapłacimy 10,90 zł, a za 500 ml soku z czarnej rzepy 31,50 zł. Za nalewki „o właściwościach zdrowotnych” trzeba dać 39,90 zł.

Sklep Splendor24 idzie z duchem czasu, więc kupimy w nim także produkty przemysłowe takie jak żel antybakteryjny (za 7,50 zł). Oprócz tego w ofercie są również kosmetyki, np. krem choinkowy z jodły za 84 zł, czy krem fiołkowy za 150 zł.

Książki i dewocjonalnia. Główne produkty oferowane przez sklep Tadeusza Rydzyka

Na stronie można znaleźć również zakładkę „promocje”, w której znajdują się przecenione produkty. Za srebrny różaniec papieski zamiast 119,90 zł zapłacimy 89 zł. W myśl zasady „złote, a skromne”, wykonano go z prawdziwych pereł i wykończono prawdziwym srebrem wysokiej próby (925), co też podkreślono w opisie produktu.

Portal splendor24.pl, sprzedaje nie tylko książki religijne. W ofercie znajdują się również książki historyczne, poświęcone dziejom Polski. Oczywiście wiele z nich porusza temat roli religii w historii Rzeczpospolitej.

Tagi:

Konrad KarpiukAutor

Redaktor Biznesinfo. Najchętniej pisze na tematy polityczne, społeczne i związane z kierowcami. Były redaktor portalu "Świat na Kołach". Absolwent Socjologii na Uniwersytecie Warszawskim. Hobbystycznie zajmuję się muzyką i starymi samochodami, głównie krajowej produkcji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@biznesinfo.pl

Podobne artykuły

Piekarnia

Handel

Niższe ceny gazu. Zdaniem właścicieli piekarni ceny pieczywa nie spadną

Czytaj więcej >
Carrefour rusza z nową akcją, która zachwyci klientów sieci

Handel

Sklepy Carrefour mogą być otwarte w niedziele

Czytaj więcej >
canva/Kaboompics.com z Pexels

Handel

Ceny jaj zaczynają szybować do nieba. A to niestety dopiero początek

Czytaj więcej >

Handel

Ceny masła zaskakują zmiennością. Niedługo mogą czekać nas srogie podwyżki

Czytaj więcej >

Handel

Ptasie Mleczko lżejsze. Lotto Wedel szuka oszczędności

Czytaj więcej >

Handel

Jedna z najstarszych wrocławskich piekarni zakończyła działalność. Dla właściciela była drugim domem

Czytaj więcej >