Uczestniczka Rolnik szuka żony zażądała pieniędzy za wywiad
Facebook/Rolnik szuka żony
Autor Radosław Święcki - 11 Października 2020

Uczestniczka programu Rolnik szuka żony znów szokuje. Za wywiad każe sobie płacić 2 tys. zł

Udział w bijącym rekordy oglądalności programie Rolnik szuka żony nie zawsze kończy się dla jego uczestników znalezieniem wymarzonej drugiej połówki, ale za to wiąże się ze zdobyciem dużej popularności i zainteresowaniem mediów. Uczestniczka jednej z poprzedniej edycji programu postanowiła zrobić z tego użytek i zażyczyła sobie 2 tys. zł za udzielenie wywiadu.

Uczestniczka Rolnik szuka żony chce pieniędzy za wywiad

Rolnik szuka żony od ponad pięciu lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród widzów o czym świadczą wyniki oglądalności. Nadawaną od kilku tygodni 7. edycję programu śledzi blisko 4 mln Polaków, co oznacza, że zmagania rolników w walce o znalezienie upragnionej miłości większości się nie znudziły.

Historia programu Rolnik szuka żony pokazuje, że o ile znalezienie drugiej połówki udaje się nielicznym, to niemal każdy uczestnik programu może liczyć na osiągnięcie dużej popularności, co przekłada się na zainteresowanie mediów. Uczestniczka IV edycji programu Małgorzata Borysewicz (udało jej się zyskać zarówno miłość jak i popularność) postanowiła zrobić z tego użytek.

Serwis “Plejada”, który planował przeprowadzenie wywiadu z rolniczką na temat jej drugiej rocznicy ślubu a także ponownego macierzyństwa (Borysewicz niedługo urodzi drugie dziecko) informuje o zaskakującej odpowiedzi Borysewicz, jakiej ta udzieliła na propozycję wywiadu. Uczestniczka Rolnik Szuka żony stwierdziła, że nie udziela już wywiadów, bez odpowiedniej należności finansowej. Dopytana ile życzy sobie za rozmowę, odpowiedziała, że 2 tys. zł netto. Postawa rolniczki zszokowała redakcję portalu. Poproszona o doprecyzowanie, czy oczekuje pieniędzy za wypowiedź w temacie ślubu, czy każdej innej wypowiedzi, Borysewicz odpisała: “Tak, nie udzielam już informacji bezpłatnie”.

Aż 66 proc. Polaków ma dosyć przestawiania zegarków. Czy z systemu zmiany czasu należy zrezygnować?Aż 66 proc. Polaków ma dosyć przestawiania zegarków. Czy z systemu zmiany czasu należy zrezygnować?Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:
1. Przełomowy wyrok sądu. Jednak nie wszyscy będą musieli wymieniać prawa jazdy
2. Dlaczego warto jeść śliwki? Powodów jest znacznie więcej, niż mogłoby się wydawać
3. Polacy masowo wycofują pieniądze z banków. Strach narasta coraz bardziej

Już od 15 października zakupy na zupełnie innych zasadach. W pewnych godzinach po prostu pocałujesz klamkęJuż od 15 października zakupy na zupełnie innych zasadach. W pewnych godzinach po prostu pocałujesz klamkęCzytaj dalej

Wywiady z uczestnikami programu Rolnik szuka żony bywają problematyczne, o czym przekonał się swego czasu autor tego tekstu. Na ogół jednak wiązało się to z jednak z różnego rodzaju zakazami nałożonymi przez TVP, podczas gdy sami uczestnicy podchodzili do mediów na ogół otwarcie i sympatycznie. Jak się okazuje do czasu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niecodzienne nagranie z Agatą Dudą wywołało skrajne emocje. "Szkoda, że nie miała Pani świadomości"
  2. Uratowało go salto. Kierująca pomyliła gaz z hamulcem
  3. Dzięki nowej ustawie obniżone świadczenia zostaną wyrównane. Zmiany potwierdził już minister
  4. Już od 15 października zakupy na zupełnie innych zasadach. W pewnych godzinach po prostu pocałujesz klamkę
  5. Jeśli masz aplikacje z tej listy, natychmiast je usuń. Twoje poufne dane mogą być zagrożone
  6. Zupełnie nieznane, cudowne zastosowanie soku z żurawiny. Jest zbawienny przy bardzo poważnej dolegliwości

Koniecznie obejrzyj:

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News