BiznesINFO.pl
lidl-warszawa-biznesinfo (2)

Biznesinfo

Półki Lidla będą uginać się od popularnego produktu. Ustawią się kolejki

18 Grudnia 2021

(Ostatnia zmiana: 18 Stycznia 2022)

Autor tekstu:

Joanna Leja

Udostępnij:

Co roku na świątecznych stołach Polaków króluje karp. Lidl zapowiedział, że rybę będzie można zakupić w ich dyskoncie w promocyjnej cenie. Dodatkowo nie musimy się martwić o to, że ryba będzie przebywała w niehumanitarnych warunkach.

Świeży karp w płatach jest również dostępny we wszystkich sklepach Lidl Polska, a w przedświąteczny weekend jego cena wyniesie 1,99 zł/100 g cena obowiązuje przy zakupach za minimum 199 zł, limit wynosi 2 kg. Promocja trwa od 18 do 19 grudnia.

Sieć zapewnia klientów, że ma atrakcyjną cenowo ofertę karpia, wyłącznie ze sprawdzonych gospodarstw rybnych. Dostawy świeżych ryb do sklepów Lidl Polska odbywają się codziennie.

biznesinfo-1

ZUS przygotował prezent dla emerytów. Nie muszą obawiać się o brak pieniędzy na święta

CZYTAJ DALEJ

Co więcej, firma podkreśla, że od początku swojej działalności sprzedaje wyłącznie oprawionego, porcjowanego karpia, ponieważ zależy jej na dobrostanie zwierząt.

Nie tylko karp na wigilijnym stole

Oprócz karpia, w trakcie wigilijnej wieczerzy sprawdzą się również inne świeże ryby, w tym m.in. halibut (6,49 zł/100 g), łosoś (5,49 zł/100 g) czy pstrąg (2,69 zł/100 g). Są to produkty dostępne w sprzedaży przez niemal cały rok, które cieszą się uznaniem klientów.

Z powodzeniem mogą uzupełnić świąteczną kolację, stanowić alternatywne danie, czy też sprawdzą się w przypadku menu dla dzieci, które nie zawsze chętnie sięgają po karpia. Każdą z tych propozycji można przyrządzić w świątecznym wydaniu.

Joanna LejaAutor

Redaktorka Biznesinfo. Wcześniej związana z takimi redakcjami jak bankier.pl, money.pl i wroclaw.pl. Poza śledzeniem najważniejszych wydarzeń, fotografuje z ziemi i z przestrzeni powietrznej. Absolwentka komunikacji korporacyjnej i public relations na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu oraz Dziennikarstwa i public relations na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@biznesinfo.pl

Podobne artykuły

Handel

Koniec z tanimi meblami z Ikea. Gigant podniesie ceny nawet o 50 proc.

Czytaj więcej >

Handel

140 mln zł kary dla sieci Kaufland. UOKiK podjął decyzję

Czytaj więcej >

Handel

Powraca kultowa promocja Lidla. Klienci się ucieszą

Czytaj więcej >
laptop

Handel

Laptop do biura - na jakie parametry zwrócić uwagę?

Czytaj więcej >

Handel

Ceny jaj ostro poszły w górę. Jest drożej o 30. proc niż rok temu

Czytaj więcej >

Handel

Lidl właśnie rzucił na półki hit totalny. Klienci bez wątpienia będą zachwyceni

Czytaj więcej >