PKO BP chce, aby ekrany dotykowe były w 500 oddziałach do końca czerwca
By Henryk Borawski - Own work, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=29160975
Autor Stanisław Węgrowski - 12 Stycznia 2020

Wielka zmiana w banku PKO. Dotknie aż 500 oddziałów

PKO BP wprowadziło ekrany dotykowe już w 56 oddziałach. Rozwiązanie gwarantuje szybszy czas obsługi, automatyczną cyfrową archiwizację i znaczną redukcję zużywanego papieru. Do końca czerwca 2020 roku urządzenia będą zainstalowane w 500 oddziałach.

PKO BP usprawnia swoje usługi

Potwierdzanie wpłaty i wypłaty gotówki oraz polecenia przelewu podpisem na ekranie dotykowym dostępne jest już w 56 oddziałach PKO BP. Do końca czerwca 2020 roku urządzenia będą zainstalowane w 500 oddziałach. Doradcy wykorzystują je również do edukowania klientów i prezentowania możliwości serwisu transakcyjnego iPKO. Ekrany zostały przygotowane we współpracy z firmą Nanovo.

Zastosowane rozwiązanie gwarantuje szybszy czas obsługi, automatyczną cyfrową archiwizację i znaczną redukcję zużywanego papieru. Wprowadzane rozwiązanie jest jednym z elementów optymalizacji i digitalizacji procesów obsługi klientów.

PKO BP dba o ekologię

Wdrażane przez nas rozwiązanie skraca czas obsługi co wpływa na większą satysfakcję klientów, a jednocześnie wprowadza w sposób automatyczny pełny elektroniczny obieg dokumentów i pozwala na znaczącą redukcję zużywanego papieru. Naszym celem jest dalsze wzmacnianie wizerunku PKO BP jako instytucji nowoczesnej, zaawansowanej technologicznie, ale również wprowadzającej proekologiczne rozwiązania. Digitalizacja procesów jest jednym z kluczowych elementów strategii „PKO Bank Przyszłości” - powiedział Bartłomiej Wypchło, dyrektor Departamentu Sieci i Wsparcia Sprzedaży.

PKO BP od kilku lat wprowadza rozwiązania, które mają ograniczyć ilość zużywanego papieru. Wiele usług zostało zdygitalizowanych, a działania banku przyczyniają się do dbania o środowisko. Co ciekawe, w pierwszej połowie 2019 roku PKO BP kupił o ponad 50 proc. mniej pudeł niż w analogicznym okresie 2016 roku. Dzięki temu oszczędził już 3,82 ha lasu, co można przyrównać do powierzchni prawie sześciu ekstraklasowych boisk piłkarskich.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News