Pekao wiadomość dla klientów
materiały prasowe
Autor Konrad Karpiuk - 14 Lipca 2020

Pekao ma bardzo dobre wiadomości dla swoich klientów. Mają lepiej przetrwać kryzys

Bank Pekao ze względu na pandemię koronawirusa, zdecydował się poszerzyć swoją ofertę. Teraz klienci prowadzący małe i średnie firmy, będą mogły skorzystać z Wielocelowego Limitu Kredytowego Tarcza.

Oferowany przez Pekao SA kredyt ma być obsługiwany zdalnie i mieć znacznie uproszczoną procedurę. Zabezpieczono go gwarancją Banku Gospodarstwa Krajowego w ramach programu wspierania przedsiębiorczości. Jak pisze portal Parkiet, to pierwsze tego typu rozwiązanie na polskim rynku.

Bank Pekao ma nową ofertę dla wielu klientów

- Staramy się sprawnie reagować na potrzeby klientów, oferując im łatwy dostęp do instrumentów wspierających rozwój biznesu i współpracę z kontrahentami. Jednym z takich rozwiązań jest oferta limitu na gwarancje i akredytywy, pozwalająca elastycznie reagować na zmiany w otoczeniu gospodarczym - powiedziała wiceprezes Pekao, Magdalena Zmitrowicz cytowana przez portal Parkiet.

Tego typu rozwiązanie ma wspierać negocjacje z partnerami biznesowymi. Wszelkie gwarancje i akredytywy udzielane w ramach limitu, mają być zabezpieczone przez BGK i pozbawione kosztów poniesione przez klienta. Ustalony limit wynosi jeden milion złotych.

Na urlop lepiej weź je ze sobą. Podczas pandemii niektórych rzeczy w hotelu nie będzieNa urlop lepiej weź je ze sobą. Podczas pandemii niektórych rzeczy w hotelu nie będzieCzytaj dalej

Z oferty będzie można skorzystać przez internet

Bank będzie sam wybierał tych, którzy będą mogli skorzystać z oferty, opierając swoje oceny na zdolności kredytowej klienta. Sama procedura ma być bezpieczna i prosta w realizacji, głównie za pośrednictwem bankowości elektronicznej Pekao Biznes24 - czytamy na portalu Parkiet.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Masowe obniżki w popularnej sieciówce. Aż 3000 produktów kupisz taniej
2. Trudno spokojnie komentować. Ujawniono co Katarzyna W. robiła ze strażnikami w więzieniu

Jak stwierdziła Zmitrowicz, pandemia koronawirusa negatywnie wpłynęła na zaufanie pomiędzy kontrahentami. Z racji, że współpraca między przedsiębiorstwami jest korzystna dla samych firm, jak i dla gospodarki, zdecydowano się na uruchomienie programu, który poprawi trudną sytuację po COVID-19.

Kapitalna akcja w Lidlu, ale tylko do jutra. Śpiesz się, 6 butelek dostaniesz za darmoKapitalna akcja w Lidlu, ale tylko do jutra. Śpiesz się, 6 butelek dostaniesz za darmoCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pierwsze objawy raka trzustki. Absolutnie nie powinno się ich lekceważyć
  2. Tragiczna wiadomość rano, katastrofa kolejowa u naszych sąsiadów. 200 pasażerów jechało pociągiem
  3. PKW podało frekwencję do południa. Wyniki, jakich nie było od dawna
  4. Dodatkowe 4 tys. zł co miesiąc do emerytury. ZUS: coraz więcej Polaków może się załapać
  5. Aż 40 tys. polskich kierowców może mówić o wielkim szczęściu. Przepisy będą dla nich dużo bardziej korzystne
  6. Polacy masowo i nieświadomie popełniają karygodny błąd przy zakupie mięsa mielonego na kotlety. Decydująca jest 1 cecha

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News