Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Niecodzienna akcja Biedronki. Można dostać nawet ponad 50 złotych
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 16.02.2024 11:58

Niecodzienna akcja Biedronki. Można dostać nawet ponad 50 złotych

Biedronka
Iberion

Biedronka co jakiś czas zaskakuje swoich klientów, wprowadzając do swojej oferty wyjątkowe promocje. Tym razem było dokładnie tak samo. Aktualnie w sieci sklepów trwa akcja “Specjalny Weekend”, w której można zgarnąć spore pieniądze.

Biedronka znów zaskakuje swoich klientów

Biedronka co rusz wprowadza do swojej oferty atrakcyjne promocje, które klienci uwielbiają. Mogą kupować swoje ulubione produkty i przy okazji całkiem sporo zaoszczędzić. W ten weekend warto wybrać się do Biedronki po artykuły spożywcze marki Bonduelle, które zostały objęte promocją 2 + 2 gratis. Taka sama oferta obowiązuje w przypadku oleju słonecznikowego Wyborny.

Zobacz także: Wyjątkowe promocje w Dino. Nie można tego przegapić

Zasiłek pogrzebowy będzie wyższy. Wiadomo, o ile wzrośnie

Wielkie szaleństwo w Biedronce

Jak się okazuje, w ten weekend nie tylko kupimy rozmaite produkty w atrakcyjnych cenach, ale możemy także zgarnąć pieniądze. Biedronka informuje, że w dniu 16.02.2024 r. po zrobieniu zakupów za minimum 199 złotych z kartą lub aplikacją sklepu, zgarniemy voucher w wysokości 20 złotych do wykorzystania na kolejne zakupy, na które trzeba będzie wydać min. 99 zł. Należy zrobić to w dniach 19.02 - 21.02.

Można zgarnąć spore pieniądze

Jak się okazuje, to jeszcze nie koniec niespodzianek dla klientów Biedronki. Jeśli w sobotę zrobią zakupy za minimum 349 złotych z kartą lub aplikacją Biedronki, to zgarną voucher 35 zł na następne zakupy za min. 99 zł, do wykorzystania od 19.02 do 21.02.

Jeśli natomiast w sobotę wydamy na zakupy przynajmniej 549 zł, to dostaniemy voucher w wysokości 55 złotych. Tutaj będą obowiązywały identyczne zasady, jak w przypadku bonu na 35 złotych.