Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Polska i Świat > Nie żyje znany polski przedsiębiorca. 43-latek zginął w wypadku
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 30.03.2024 13:20

Nie żyje znany polski przedsiębiorca. 43-latek zginął w wypadku

świeczki
Fot. Pixabay/Arcaion

W nocy z piątku na sobotę (29.03 - 30.03) pod Iławą doszło do tragicznego wypadku. Auto osobowe marki Audi z dużą prędkością uderzyło w drzewo. Kierujący pojazdem zginął na miejscu. To 43-letni przedsiębiorca, sportowiec i prezes klubu piłkarskiego. 

Tragiczny wypadek pod Iławą

Do zdarzenia doszło z piątku na sobotę Między Suszem a Iławą, a dokładnie we wsi Falknowo w województwie warmińsko-mazurskim miał miejsce wypadek, w którym zginął 43-latek. Policja w Iławie przekazała, że kierowca najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze, przez co uderzył w drzewo. Siła uderzenia była tak ogromna, że pojazd rozpadł się na dwie części, a kierowca zginął na miejscu. 

Zobacz także: Przepracował 62 lata bez zwolnienia. Taką dostał emeryturę

Wyrzucasz paragony? Wiele osób nie ma pojęcia, jak duży błąd popełnia

Nie żyje znany przedsiębiorca

43-latek, który kierował tym pojazdem to Damian Paszynin, który był doskonale znany lokalnej społeczności. Jak podaje serwis “Infoiława”, zmarły kierowca był znanym przedsiębiorcą, działaczem sportowym i czynnym sportowcem, a prywatnie mężem i ojcem. Paszynin był również prezesem klubu Unia Susz oraz należał do grona “iławskich biegaczy”. Portal podkreśla, że nagła śmierć przedsiębiorcy głęboko zasmuciła wiele osób. 

Lokalna społeczność żegna zmarłego w poruszających postach

Lokalne społeczności, do których należał Damian Paszynin wyraziły swój smutek i pożegnały zmarłego w poruszających wpisach zamieszczonych w mediach społecznościowych. Klub Unia Susz, którego był prezesem, postanowił także odwołać swój najbliższy mecz.

Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że wczoraj tragicznie zmarł nasz Prezes, Damian Paszynin. To ogromna strata dla całej społeczności Unii Susz i nie tylko. Damian był nie tylko wyjątkowym liderem, ale przede wszystkim wspaniałym człowiekiem - czytamy na Facebooku klubu piłkarskiego.