BiznesINFO.pl > Finanse > Nie wypłacisz pieniędzy, nie zapłacisz kartą. Ważny komunikat dużego banku
Patryk Solarczyk
Patryk Solarczyk 21.09.2023 21:40

Nie wypłacisz pieniędzy, nie zapłacisz kartą. Ważny komunikat dużego banku

bank
Marek BAZAK/East News

Pomimo wygody, jaką niesie ze sobą bankowość elektroniczna i wszechobecna możliwość płatności kartami, niespodziewane przerwy w dostępie do naszych oszczędności mogą stanowić duży problem. W nadchodzący weekend renomowany bank planuje krótkotrwałe zakłócenia w dostępie do środków finansowych dla swoich klientów.

Przerwa w operacjach mBanku

mBank poinformował, że zbliża się przerwa w dostępie do szeregu ważnych usług, które świadczy.

“Stale chcemy dostarczać Ci usługi i rozwiązania najwyższej jakości. Z tego powodu musimy modernizować nasze systemy, dlatego w weekend z 23 na 24 września br. przeprowadzimy przerwę techniczną” - podaje bank w komunikacie.

W najbliższym czasie dostęp do ważnych usług zostanie zablokowany

  • Karty

Podczas weekendu z 23 na 24.09, w godzinach 2.10 – 8.00 nie zapłacisz kartą i nie wypłacisz gotówki z bankomatu. Za zakupy w internecie nie zapłacisz w godzinach 2.10 – 9.40.

  • Serwis transakcyjny i aplikacja mobilna

Pomiędzy godziną 2.10 – 9.40 nie zalogujesz się na swoje konto w internecie oraz w aplikacji mobilnej. W tym samym czasie nie złożysz żadnego wniosku.

  • mLinia

Podczas przerwy bank nie ma wglądu w Twoje dane związane z bankiem, dlatego w tym czasie nie zrealizujesz żadnej operacji.

  • eMakler i maklerskie aplikacje mobilne

23 września w godzinach 6.45 – 12.00 nie zalogujesz się do eMaklera, mInwestora i maklerskich aplikacji mobilnych.

Jak możesz się przygotować

- W godzinach 2.10 – 8.00 nie będą działały także karty dla klientów obsługiwanych w ramach MSP i korporacje. Za zakupy w internecie nie zapłacisz w godzinach 2.10 – 9.40 - dodaje bank.

mBank radzi, aby wszystkie ważne przelewy zlecić wcześniej. Jeśli masz plany na weekend, najlepiej wypłać gotówkę już teraz.

 

źródło:mBank

Tagi: bank