Minister Michał Woś poinformował o stanie zdrowia swojej rodziny
wikimedia/krzemin28
Autor Radosław Święcki - 20 Marca 2020

Minister Woś informuje o stanie zdrowia swojej rodziny. Nie ma on dobrych wieści

Zakażony koronawirusem minister środowiska Michał Woś poinformował, że zarażeni wirusem są również jego żona i córka. Jaki jest stan zdrowia najbliższej rodziny polityka?

Przypomnijmy, że minister środowiska Michał Woś poinformował o zakażeniu koronawirusem w poniedziałek na Twitterze.

- Po stwierdzeniu wczoraj koronawirusa u pracownika Lasów Państwowych, z którym miałem kontakt, poddałem się kwarantannie i wykonałem badanie. Test dał wynik pozytywny. Czuję się dobrze. Dziękuję pracownikom służby zdrowia i wyrażam solidarność z wszystkimi chorymi - napisał Woś.

Minister zdrowia ostro o sytuacji w Polsce: zamknięcie państwa albo setki zmarłychMinister zdrowia ostro o sytuacji w Polsce: zamknięcie państwa albo setki zmarłychCzytaj dalej

Michał Woś o swoim stanie zdrowia

Dziś polityk zamieścił kolejny wpis. Okazuje się, że w kolejnych dniach jego stan zdrowia się pogorszył, a wirus dopadł również jego najbliższą rodzinę.

twitt

- Ciężki tydzień: żona i córeczka też z wirusem, na szczęście w dobrym stanie. Wieczorem 17/03 trafiłem do szpitala, nie obyło się bez podania tlenu. Dziś wypuszczą nas na leczenie domowe. Widziałem w akcji BOHATERÓW tych dni: WSZYSTKICH pracowników służby zdrowia. Dziękujemy - napisał minister środowiska.

Biedronka, Lidl i inne sieci mają coraz większe problemy kadrowe. Sklepy wpadły na pomysł jak temu zaradzićBiedronka, Lidl i inne sieci mają coraz większe problemy kadrowe. Sklepy wpadły na pomysł jak temu zaradzićCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:
1. PGE stanowczo zabiera głos w sprawie dostępności prądu w domach i ostrzega klientów
2. Biedronka wprowadziła ogromne zmiany w związku z wirusem. Musicie to wiedzieć

Również dziś okazało się, że Woś nie jest jedynym politykiem zakażonym koronawirusem. Rano poinformowano o wykryciu wirusa u jednego z wiceministrów rolnictwa. Kilka godzin później o zakażeniu poinformował na Twitterze eurodeputowany i wiceprezes PSL, kandydat tej partii w wyborach prezydenckich w 2015 roku Adam Jarubas.

- Moi drodzy, przeprowadzono u mnie test na obecność COV19. Okazał się pozytywny. Jestem w szpitalu i czuję się dobrze. Wyjdę z tego i wszyscy z tego wyjdziemy – napisał na Twitterze polityk.

Koronawirus w Polsce

Dotychczas w Polsce odnotowano 378 przypadków koronawirusa (stan na 20 marca na godz. 13.30). W piątek przed południem Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 11 nowych przypadkach zakażenia wirusem. Potwierdzone przypadki dotyczą: 3 osób z woj. lubelskiego, 3 osób z dolnośląskiego, 2 osoby z woj. wielkopolskiego oraz po 1 osobie z woj. podkarpackiego, podlaskiego i małopolskiego.

Resort zdrowia poinformował również o śmierci szóstej osoby zakażonej koronawirusem. To 27-letnia kobieta, która przebywała w szpitalu w Łańcucie (woj. podkarpackie).

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. "Kobieta wjechała pod ciężarówkę, zginęła na miejscu". Śmiertelny wypadek na ważnej drodze na Mazowszu
  3. Kto najczęściej choruje przez koronawirusa? Opublikowano najnowszy raport
  4. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  5. ZUS zdradził sekret jak dostawać emeryturę o 15 proc. większą. Ma to być wyjątkowo proste
  6. Możesz zapłacić 270 zł albo nałożą na ciebie karę. Kontrole trwają w całym kraju
  7. Umierał i nawet nie wiedział, że przed nim odszedł jego brat, siostra i mama. Wszystko przez jeden obiad, tragedia w USA
Ty siedzisz w domu, a złodzieje grasują. Samochody które najłatwiej ukraść, na liście może być też twójTy siedzisz w domu, a złodzieje grasują. Samochody które najłatwiej ukraść, na liście może być też twójCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News