Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Polska i Świat > McDonald's wprowadza menu dla nowożeńców. "Spraw, by twoje wesele było niezapomniane"
Olgierd Maletka
Olgierd Maletka 10.07.2023 14:31

McDonald's wprowadza menu dla nowożeńców. "Spraw, by twoje wesele było niezapomniane"

Para nowożeńców
EAST NEWS

McDonald's zaskoczył swoich klientów wprowadzając menu weselne. Obecnie pomysł testowany jest w Indonezji, ale niewykluczone, że taka opcja będzie dostępna również w innych krajach.

McDonald's na weselu

Polskie menu weselne jest zazwyczaj bardzo bogate i składa się z kilku gorących dań. Goście pary młodej doceniają tradycyjne potrawy, które przygotowywane są często z regionalnych, świeżych składników. Biorąc pod uwagę polskie zwyczaje, najnowsza propozycja sieci McDonald's zaskakuje. W Dżakarcie wprowadzono pakiet weselny.

Kontrowersje wokół Lidla w Lublinie. Odświeżają zieleń zasłaniając stragan

"Spraw, by twoje wesele było niezapomniane”

Gazeta.pl informuje, że McDonald’s reklamuje nową koncepcję hasłem: "Spraw, by twoje wesele było niezapomniane”. Pakiet ślubny obejmuje zamówienie burgerów czy paluszków z kurczaka. Za cenę około 3,5 miliona rupii (około 950 złotych) otrzymujemy 100 burgerów z kurczakiem i 100 McNuggetsów w pudełkach po 4 sztuki.

Zrzut ekranu 2023-07-10 o 13.04.01.png
@mcdonaldsid - McDonald’s Indonesia

Menu weselne wprowadzone w stolicy Indonezji może zaskakiwać, ale należy mieć na uwadze, że w ostatnim czasie nawet w Polsce zdarzają się sytuacje, gdy para młoda ma pomysł na sesję zdjęciową realizowaną w restauracji McDonald's. Amerykańska sieć fast food po prostu poszła o krok dalej.

Zalando, Media Markt, Sephora i Glovo z zarzutami. Kary mogą być ogromne.

Catering na wesele z "Maka"

„Istnieją również inne opcje usług, w ramach których możemy również zapewnić stoiska z jedzeniem za dodatkową opłatą” - informuje Rizki Haryadi z McDonald's Indonesia, cytowana przez money.pl. Pakiety obejmują tylko catering, a nie zorganizowanie wesela w jednej z restauracji.

Tagi: McDonalds