Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Kultowa promocja Lidla powraca. Kupisz 6 zapłacisz za 3
Joanna Leja
Joanna Leja 02.02.2022 01:00

Kultowa promocja Lidla powraca. Kupisz 6 zapłacisz za 3

lidl-sklep-warszawa-biznesinfo
Biznes Info

Od czwartku, 03.02 do soboty, 05.02, użytkownicy aplikacji Lidl Plus, będą mogli skorzystać z oferty na piwa w ramach akcji 3+3 gratis. Aktywując kupon w dniach promocji, zapłacimy jedynie za 3 piwa, a kolejne 3 najtańsze spośród 6 wybranych otrzymamy gratis. Kupon można wykorzystać raz w trakcie trwania akcji.

Oferta specjalna, która w tym tygodniu będzie dostępna z aplikacją Lidl Plus, będzie dotyczyła piw w butelce, marek takich jak Somersby, Desperados i Lech Free. Jest to więc idealna okazja, by zaopatrzyć się w ulubione pozycje na nadchodzący weekend, bądź uzupełnić domowe zapasy.

Jak skorzystać z oferty?

By móc skorzystać z promocji, wystarczy aktywować kupon w aplikacji Lidl Plus i zeskanować go przy kasie podczas zakupów w dowolnym sklepie sieci. Kupon jest przeznaczony do użytku jednorazowego i mogą z niego skorzystać jedynie Klienci, którzy ukończyli 18 lat.

Piwa w butelce objęte promocją można dowolnie mieszać, według indywidualnych preferencji. Szczegóły promocji są dostępne w aplikacji Lidl Plus.

Akcja 3+3 gratis trwa od czwartku, 3 lutego do soboty, 5 lutego we wszystkich sklepach stacjonarnych Lidl Polska. Aplikacja Lidl Plus jest dostępna do pobrania za darmo na platformach Google Play, App Store oraz Huawei Store.