BiznesINFO.pl
Kaufland rozda darmowe pizze

Lowdown, CC BY-SA 4.0 , via Wikimedia Commons

Święto pizzy w Kauflandzie. Niemiecka sieć przygotowała dla klientów ciekawą promocję

20 Lutego 2021

Autor tekstu:

Wiktoria Pękalak

Udostępnij:

Rozdawanie produktów za darmo weszło już sklepom w krew. Najpopularniejsza stała się chyba promocja Biedronki, w której klienci dostali w prezencie aż 12 piw. Temu wydarzeniu trudno będzie dorównać, choć Kaufland wydaje się być na dobrej drodze. Niemiecka

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Jakie promocje przygotował Kaufland

  • Jaki jest regulamin promocji

  • Do kiedy będzie można odebrać darmową pizzę

Kaufland rozda pizze za darmo

Kaufland co jakiś czas zaskakuje promocjami, których próżno szukać w innych sklepach. Podczas gdy inne sieci ścigają się w rozdawaniu piw, Kaufland próbuje znaleźć swoją niszę i chyba całkiem mu się to udaje, bo takiej promocji nie było jeszcze nigdzie. Teraz w Kauflandzie będzie można odebrać mrożoną pizzę za darmo.

Wygląda na to, że Kaufland nie wprowadził żadnych ograniczeń dotyczących maksymalnej liczby pizz, które możemy zabrać do domu. To oznacza, że to ile pizz dostaniemy za darmo, zależy tylko od nas.

Jak działa promocja w Kauflandzie

Promocja w Kauflandzie będzie obowiązywać od 21 do 24 lutego. W tym czasie każda osoba, która kupi trzy mrożone pizze, trzecią z nich - tańszą otrzyma za darmo.

Wybór będzie spory, ponieważ oprócz pizz produkcji własnej Kauflandu, wybrać będzie można także pizze m.in. produkcji Dr. Oetkera, ale także wielu innych marek.

Kaufland zaznaczył, że oferta na darmowe pizze nie łączy się z innymi promocjami, jednak aby z niej skorzystać nie trzeba mieć żadnej specjalnej karty lojalnościowej, czy aplikacji. Rabat zostanie naliczony automatycznie przy kasie, kiedy będziemy kupować trzy pizze.

Promocja na napoje gazowane

Do darmowej pizzy idealnie pasować będą słodkie napoje gazowane, takie jak Pepsi, Pepsi Max, 7 Up, czy Mirinda, które teraz kupimy w promocyjnej cenie. Mimo że we wszystkich sklepach za słodkie napoje trzeba płacić jak za zboże, w Kauflandzie za czteropak 2-litrowych butli zapłacimy 12,99 zł, co oznacza, że litr napoju kosztuje 1,63 zł. Promocja zaczęła się jutro 18 lutego i potrwa do 24 lutego.

Wiktoria Pękalak

Redaktor Biznesinfo. Absolwent filologii polskiej na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego, student filozofii. Wcześniej w miesięczniku "Teatr". Niestrudzenie projektuje zasadę ekwiwalencji z osi odbioru na oś kombinacji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@biznesinfo.pl

Podobne artykuły

Fot. Jakub Kaminski/East News, Warszawa, 02.04.2021. Napad na bankomat przy supermarkecie Tesco przy ul. Estrady. Do wyrwania bankomatu sprawcy uzyli koparki skradzionej z pobliskiej budowy.

Handel

Netto od listopada znacznie większe. Przejmie sklepy po Tesco

Czytaj więcej >
Podpis dokumentu

Handel

Jak ustrzec się przed kombinacjami deweloperów? Ekspert tłumaczy

Czytaj więcej >
materiały partnera

Handel

Zapowiedź Forum Rozwoju Branży Konopnej. Warszawa, 26 sierpnia

Czytaj więcej >
fot: Arkadiusz Ziolek/ East News. 05.01.2019. n/z Kurier dorecza przesylke.

Handel

Artykuły zoologiczne z rekordową sprzedażą. Zwłaszcza przez internet

Czytaj więcej >
Nanushki, Lena i Tomek

Handel

Produkują i projektują wyłącznie w Polsce. Nanushki z nietypową metodą na sukces

Czytaj więcej >
DM Drogerie Markt wchodzą do Polski

Handel

DM drogerie wchodzą do Polski. Wiemy jak idą przygotowania [TYLKO U NAS]

Czytaj więcej >