Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Święto pizzy w Kauflandzie. Niemiecka sieć przygotowała dla klientów ciekawą promocję
Wiktoria Pękalak
Wiktoria Pękalak 20.02.2021 01:00

Święto pizzy w Kauflandzie. Niemiecka sieć przygotowała dla klientów ciekawą promocję

Kaufland rozda darmowe pizze
Lowdown, CC BY-SA 4.0 , via Wikimedia Commons

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Jakie promocje przygotował Kaufland

  • Jaki jest regulamin promocji

  • Do kiedy będzie można odebrać darmową pizzę

Kaufland rozda pizze za darmo

Kaufland co jakiś czas zaskakuje promocjami, których próżno szukać w innych sklepach. Podczas gdy inne sieci ścigają się w rozdawaniu piw, Kaufland próbuje znaleźć swoją niszę i chyba całkiem mu się to udaje, bo takiej promocji nie było jeszcze nigdzie. Teraz w Kauflandzie będzie można odebrać mrożoną pizzę za darmo.

Wygląda na to, że Kaufland nie wprowadził żadnych ograniczeń dotyczących maksymalnej liczby pizz, które możemy zabrać do domu. To oznacza, że to ile pizz dostaniemy za darmo, zależy tylko od nas.

Jak działa promocja w Kauflandzie

Promocja w Kauflandzie będzie obowiązywać od 21 do 24 lutego. W tym czasie każda osoba, która kupi trzy mrożone pizze, trzecią z nich - tańszą otrzyma za darmo.

Wybór będzie spory, ponieważ oprócz pizz produkcji własnej Kauflandu, wybrać będzie można także pizze m.in. produkcji Dr. Oetkera, ale także wielu innych marek.

Kaufland zaznaczył, że oferta na darmowe pizze nie łączy się z innymi promocjami, jednak aby z niej skorzystać nie trzeba mieć żadnej specjalnej karty lojalnościowej, czy aplikacji. Rabat zostanie naliczony automatycznie przy kasie, kiedy będziemy kupować trzy pizze.

Promocja na napoje gazowane

Do darmowej pizzy idealnie pasować będą słodkie napoje gazowane, takie jak Pepsi, Pepsi Max, 7 Up, czy Mirinda, które teraz kupimy w promocyjnej cenie. Mimo że we wszystkich sklepach za słodkie napoje trzeba płacić jak za zboże, w Kauflandzie za czteropak 2-litrowych butli zapłacimy 12,99 zł, co oznacza, że litr napoju kosztuje 1,63 zł. Promocja zaczęła się jutro 18 lutego i potrwa do 24 lutego.