Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Polska i Świat > Główna wygrana w grze Lotto. Wiemy, gdzie kupiono szczęśliwy los
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 10.04.2024 13:25

Główna wygrana w grze Lotto. Wiemy, gdzie kupiono szczęśliwy los

kupony Lotto
Fot. East New/Jakub Kaminski

Ostatnio padła główna wygrana w grze orgaznizowanej przez Totalizator Sportowy. Wiadomo, gdzie został kupiony los, który przyniesie graczowi gigantyczną sumę. Jaka kwota trafi do szczęśliwca? Przedstawiamy szczegóły. 

Zasady gry "Szybkie 600"

Totalizator Sportowy już od wielu lat organizuje gry liczbowe, które uwielbiają Polacy. Jedną z nich jest “Szybkie 600”, które zapewnia wypłatę 600 złotych co tydzień przez rok. Zasady gry są bardzo proste, należy tylko wytypować 6 z 32 liczb. 

W każdym z 260 losowań dziennie możesz wygrać dodatkową premię. Graj zanim zgarnie ją ktoś inny! Z wyższą stawką zagrasz o nawet 6000 zł co tydzień przez rok. Aby dać losowi więcej szans na wygraną, zagraj od razu na więcej losowań - czytamy na stronie internetowej Lotto.

Dodatek do emerytury poszedł w górę. ZUS wypłaci o 700 zł więcej

Padła główna wygrana w grze Lotto

W piątek 5 kwietnia bieżącego roku padła gigantyczna wygrana w grze Lotto “Szybkie 600”. Jednemu z graczy udało się poprawnie wytypować wszystkie sześć liczb, co przyniosło mu wygraną pierwszego stopnia.

Zgodnie z zasadami gry, szczęśliwiec będzie mógł liczyć na wypłatę 600 złotych co tydzień przez rok. Dzięki temu do gracza trafi aż 31 200 złotych. Dodatkowo otrzyma również premię w wysokości 2300 złotych.

Wiadomo, gdzie został kupiony szczęśliwy los

Szczęśliwiec nabył swój kupon w kolekturze Lotto przy ul. Broniewskiego w Bydgoszczy. Jak podaje “Gazeta Pomorska”, jest to już piąta główna wygrana w “Szybkie 600” w tym mieście. Jak się okazuje, najwyższą kwotę z tego tytułu zgarnął Polak, który zagrał 18 sierpnia 2020 roku. Wówczas wypłacono mu 1800 złotych co tydzień przez rok, co przyniosło mu 93 600 złotych.

Zobacz także: Nie żyje założyciel znanego polskiego portalu. Odszedł w wieku 49 lat