Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Finanse > Cztery wygrane w Lotto jednego dnia. Dwie z tego samego miasta
Zuzanna Kłosek
Zuzanna Kłosek 07.03.2024 08:33

Cztery wygrane w Lotto jednego dnia. Dwie z tego samego miasta

Lotto, kupon
Fot. East News/Arkadiusz Ziółek

Kolejne losowanie Lotto za nami. Tym razem jednak wyniki zaskakują. W Mini Lotto 2 marca padła nie jedna, ale aż cztery wygrane. Co więcej, dwie wygrane padły w tym samym polskim mieście.

Kolejne losowanie, kolejna wygrana

Gry liczbowe takie jaki Lotto, Multi Multi czy Ekstra Pensja cieszą się wśród Polaków niesłabnącą popularnością. Dowodem na to są nie tylko wciąż kupowane losy i zdrapki, ale również częste wygrane. W niedawnym losowaniu Eurojackpot, w którym udział wzięło 18 krajów europejskich, wygrana trafiła właśnie do Polaka.

Zwycięzcy znaleźli się również w ostatnim losowaniu Mini Lotto. Tym razem wygrana była jednak dość nietypowa.

Te osoby muszą wymienić prawo jazdy. Kierowcy są oburzeni

Aż 4 wygrane jednego dnia

Z pewnością wiele osób ma wrażenie, że odgadnięcie, które liczby zostaną wylosowane, to trudne zadanie. I rzeczywiście, statystycznie rzecz biorąc szansa nie jest duża. Tym bardziej zaskakujący jest wynik ostatniego losowanie — wygrana trafi aż do czterech osób. Co więcej, dwie z nich mieszkają w tym samym mieście: w Bydgoszczy. Pozostali kupili swoje losy w Otwocku i Koszalinie.

To absolutny fenomen! Jak podaje portal pomorska.pl, do zwycięzców trafi po 109 767 złotych. Nie jest to co prawda najwyższa kwota, jaką można zgarnąć w tej grze, ale po pierwsze to wciąż ponad sto tysięcy złotych, a poza tym — wiemy przynajmniej, że gracze nie podzielą losu sławnego pechowego Włocha.
 

Mini Lotto — jak grać?

Tak jak w tradycyjnym Lotto, zadaniem gracza jest wytypowanie zwycięskich liczb. W tym przypadku: 5 z 42. Do zwycięzcy trafi aż 400 000 zł, a jeden los kosztuje zaledwie 1,5 zł. Losowania Mini Lotto odbywają się codziennie, punktualnie o godzinie 22.

Co ciekawe, w przypadku braku trafienia głównej wygranej, kwota zostaje podzielona między graczy, którzy trafili ”czwórki” i ”trójki”.

źródło: o2.pl, pomorska.pl, lotto.pl