Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Finanse > BNP Paribas Bank Polska oferuje 550 zł nagrody za założenie konta. Warunek jest prosty
Patryk Solarczyk
Patryk Solarczyk 26.01.2023 19:36

BNP Paribas Bank Polska oferuje 550 zł nagrody za założenie konta. Warunek jest prosty

pieniądze-banknoty-biznesinfo-iberion
BiznesInfo

Nowa oferta banku nazywa się „Noworoczny motywator”. Nowi klienci mogą otrzymać Voucher na 10 interaktywnych sesji z lektorem angielskiego o długości 20 min(każda sesja), o wartości 400 zł oraz 150 zł przelewem na konto osobiste.

W dzisiejszych czasach banki oferują różnego rodzaju "nagrody" dla klientów, którzy zdecydują się na założenie konta. Są to różnego rodzaju bonusy, takie jak gotówka, punkty do programów lojalnościowych, vouchery na zakupy i inne.

BNP Paribas Bank Polska wymyślił nową promocję, gdzie oferuje usługę nauki języka angielskiego z Tutlo i oprócz tego gotówkę.

Czym jest Tutlo i co możesz zyskać?

Jak podaje bank, jest to szkoła języka angielskiego online wyróżniona w rankingu “FT - 1000” dziennika Financial Times oraz rankingu “Gazele Biznesu” Pulsu Biznesu.

W ramach promocji banku klient otrzyma dziesięć 20-minutowych interaktywnych sesji z lektorami angielskiego (także z Native Speakerami z USA, Kanady i Wielkiej Brytanii) w Tutlo o łącznej wartości 400 zł. Można je wykorzystać do 31 maja.

Aby otrzymać nagrodę konieczne jest zarejestrowanie się na stronie bnpparibas.pl/noworocznymotywator, otwarcie rachunku korzystając z otrzymanego linku promocyjnego i spełnienie wszystkich warunków opisanych w Regulaminie promocji „Noworoczny motywator”.