BiznesINFO.pl

Piotr Molecki/East News

Biedronka wyszykowała 7,5 mln zł na bony dla klientów. Skorzysta aż 500 tys. osób

22 Marca 2022

Autor tekstu:

Kasper Starużyk

Biedronka została zobowiązana przez UOKiK do przeprowadzenia wśród klientów edukacji w kwestii praw konsumenta. Sieć musiała też przygotować bony o łącznej wartości 7,5 mln zł.

Decyzją UOKiK Biedronka przygotowała specjalne szkolenia dotyczące praw konsumenta, aby lepiej uświadomić swoich klientów. Początek akcji miał miejsce wczoraj.

Biedronka organizuje szkolenie

W celu skorzystania ze specjalnych bonów należy wejść na stronę https://szkolenie.biedronka.pl/ i rozwiązać quiz zawierający 10 pytań dotyczących tematyki praw konsumenta. Po przejściu na stronę pojawi się informacja o decyzji UOKiK i związanym z tym quizem, po zrobieniu którego można otrzymać specjalny bon na zakupy.

Sieć informuje przed rozpoczęciem quizu, że szkolenie składa się z 50 stron, gdzie na każdej należy spędzić minimum 10 sekund.

Bony przeznaczone są dla pierwszych 125 tys. klientów, którzy wezmą udział w akcji w 4 turach. Tury odbywają się: 20 września 2021 r., 28 września 2021 r., 5 października 2021 r. oraz 12 października 2021 r.

Gdy rozwiążemy już test musimy podać na stronie nasz numer telefonu, na który sieć wyśle rabat na 15 złotych. Na realizację bonu w Biedronce mamy 3 miesiące i na jednego zarejestrowanego przypada tylko jeden bon.

Tagi:

BiedronkaUOKiK

Podobne artykuły

Handel

Ruszyła Biedronkoloteria. Można wygrać 10 mln nagród, w tym również pieniądze
Czytaj więcej >

Polska i Świat

Port Gdańsk zyskał nowe połączenie. Świetne wieści dla polskiego handlu
Czytaj więcej >

Handel

Papryka nie jest zbyt droga. Jeden kraj chętnie kupuje ją z Polski
Czytaj więcej >

Polska i Świat

Oszukali prawie 700 osób na „cudowne garnki”, niektórzy poszkodowani nieświadomie podpisali umowy kredytowe. Teraz ruszył proces
Czytaj więcej >

Handel

Skarbówka wkracza do akcji. Dzięki nowym narzędziom łatwiej wyłapie podejrzane transakcje
Czytaj więcej >

Handel

Po 70 latach działalności polska firma ogłasza upadłość. Wiele osób straci pracę, zadłużenie jest ogromne
Czytaj więcej >
Kasper Starużyk

Redaktor naczelny Biznesinfo. Wcześniej w Bankier.pl, gdzie zajmował się wyszukiwaniem najciekawszych informacji gospodarczych z Polski i świata. Dziennikarską pasję odkrył na festiwalu reklamowym Golden Drum w Słowenii. Absolwent ekonomii na wydziale prawa, administracji i ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego i międzynarodowych stosunków gospodarczych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, a także copywritingu w Szkole Mistrzów Reklamy. Miłośnik historii Hanzy i Morza Bałtyckiego.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]