BiznesINFO.pl
Fot. Piotr Molecki/East News, Warszawa, Warszawa, 25.07.2021. Czesc sklepow sieci Biedronka jest otwarta w niedziele. Od lipca dyskont we wspolpracy z Poczta Polska testuje usluge pocztowa "Odbior w punkcie". N/z Biedronka przy ul. Dolnej.

Piotr Molecki/East News

Biedronka wyszykowała 7,5 mln zł na bony dla klientów. Skorzysta aż 500 tys. osób

21 Września 2021

Autor tekstu:

Kasper Starużyk

Udostępnij:

Biedronka została zobowiązana przez UOKiK do przeprowadzenia wśród klientów edukacji w kwestii praw konsumenta. Sieć musiała też przygotować bony o łącznej wartości 7,5 mln zł.

Decyzją UOKiK Biedronka przygotowała specjalne szkolenia dotyczące praw konsumenta, aby lepiej uświadomić swoich klientów. Początek akcji miał miejsce wczoraj.

Biedronka organizuje szkolenie

W celu skorzystania ze specjalnych bonów należy wejść na stronę https://szkolenie.biedronka.pl/ i rozwiązać quiz zawierający 10 pytań dotyczących tematyki praw konsumenta. Po przejściu na stronę pojawi się informacja o decyzji UOKiK i związanym z tym quizem, po zrobieniu którego można otrzymać specjalny bon na zakupy.

Sieć informuje przed rozpoczęciem quizu, że szkolenie składa się z 50 stron, gdzie na każdej należy spędzić minimum 10 sekund.

EN 01473843 0005 (2)

ZUS będzie mógł potrącić należności z emerytury. Nawet 25 proc. świadczenia

CZYTAJ DALEJ

Bony przeznaczone są dla pierwszych 125 tys. klientów, którzy wezmą udział w akcji w 4 turach. Tury odbywają się: 20 września 2021 r., 28 września 2021 r., 5 października 2021 r. oraz 12 października 2021 r.

Gdy rozwiążemy już test musimy podać na stronie nasz numer telefonu, na który sieć wyśle rabat na 15 złotych. Na realizację bonu w Biedronce mamy 3 miesiące i na jednego zarejestrowanego przypada tylko jeden bon.

Kasper StarużykAutor

Redaktor naczelny Biznesinfo. Wcześniej w Bankier.pl, gdzie zajmował się wyszukiwaniem najciekawszych informacji gospodarczych z Polski i świata. Dziennikarską pasję odkrył na festiwalu reklamowym Golden Drum w Słowenii. Absolwent ekonomii na wydziale prawa, administracji i ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego i międzynarodowych stosunków gospodarczych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, a także copywritingu w Szkole Mistrzów Reklamy. Miłośnik historii Hanzy i Morza Bałtyckiego.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@biznesinfo.pl

Podobne artykuły

Zakaz handlu

Handel

Sejm uszczelnił zakaz handlu w niedzielę. Nie będzie już tak łatwo otwierać sklepy

Czytaj więcej >
fot: Arkadiusz Ziolek/ East News. n/z Emeryt liczy pieniadze.

Handel

Nadwyżki z pieniędzy na kartach SIM mają trafić w ręce państwa. UOKiK ma inną wizję

Czytaj więcej >
PHOTO: ZOFIA I MAREK BAZAK / EAST NEWS N/z Zakup nieruchomosci, pismo Sadu Rejonowego Wydzial Ksiag Wieczystych i pieniadze, oplata skarbowa

Handel

Sky Tower sprzedany. Ma już nie kojarzyć się z Leszkiem Czarneckim

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Handel

LPG długo nie będzie tanieć. Wszystko z powodów politycznych

Czytaj więcej >
fot: Arkadiusz Ziolek/ East News. Warszawa 01.10.2018. n/z Starsza kobieta idzie z wozkiem na zakupy.

Handel

3 podstawowe produkty spożywcze zdrożeją. Wszystko przez suszę

Czytaj więcej >
PHOTO: ZOFIA I MAREK BAZAK / EAST NEWS Warszawa ulica Lewandow N/Z Jedyny w Polsce ekologiczny sklep "Zabka" zasilany w calosci odnawialnymi zrodlami energii - przed sklepem antysmogowa kostka brukowa o fotokatalitycznej powierzchni, skladajaca sie z nanoczasteczek dwutlenku wegla oraz EKOmat, stojak na rowery i stacja napraw rowerow

Handel

Żabka prezentuje totalną nowość. Sklepy będą też "przychodniami lekarskimi"

Czytaj więcej >