BiznesINFO.pl

wikipedia/Warszawska róg Szerokiej w Tomaszowie Mazowieckim w województwie łódzkim, PL, EU. CC0

Biedronka rekrutuje do pracy w nadmorskich kurortach. Sieciówka kusi wakacjami połączonymi z pracą

22 Marca 2022

Autor tekstu:

Kamila Jeziorska

Biedronka łączy przyjemne z pożytecznym

Biedronka postanowiła powtórzyć akcję z poprzednich lat i prowadzi wewnętrzną rekrutację wśród pracowników na stanowiska w turystycznych miejscowościach. W tym roku zrealizowaliśmy również projekt dotyczący pracy na wakacje, którego targetem są obecni pracownicy Biedronki. Tym samym, chcemy pokazać im możliwości podjęcia zatrudnienia w miejscowości turystycznej i pogodzenia pracy z urlopem. Szczegóły tej współpracy będą niebawem widoczne w naszych mediach społecznościowych oraz w sklepach sieci Biedronka - cytuje sieć sklepów dlahandlu.pl.

Biedronka kusi pracowników elastycznymi grafikami, które pozwolą pogodzić pracę z wypoczynkiem. Ponadto, w miejscowościach turystycznych Biedronka zapewnia konkurencyjną względem innych stawkę godzinową. Ponadto, Biedronka kusi umową zlecenie i późniejszą możliwością przejścia na etat. W zeszłym roku na ochotnika zgłosiło się ok. 240 osób - podaje dlahandlu.pl.

Biedronka z ananasem

W tym roku Biedronka postanowiła iść o krok dalej i w swoje szeregi rekrutować także studentów. Sieć sklepów postawiła na ciekawe hasła i grafiki trafiające do młodych osób. Motywem przewodnim był ananas i malina. Kampania była prowadzona w sposób humorystyczny, a grafiki umieszczone zostały nie tylko na uczelniach czy social mediach, ale także na targach pracy. 

W efekcie, dzięki ananasom do pracy zgłosiło się ponad 2000 tys. chętnych studentów w przeciągu dwóch tygodni.- Młodzi ludzie często dołączają do naszego zespołu sklepowego, cześć tylko na chwilę, inni decydują się zostać z nami na dłużej, ponieważ lubią szybkie tempo pracy i doceniają możliwości rozwoju zawodowego. Dlatego zapraszamy każdego do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy! - cytuje sieć sklepów dlahandlu.pl.

Tagi:

Biedronkawakacje

Podobne artykuły

Finanse

Zarobisz więcej i nie zapłacisz podatku. Ze specjalnej ulgi korzystają ok. 2 mln młodych pracowników
Czytaj więcej >

Praca

Polska firma szuka pracowników. Zatrudnienie znajdzie nawet 3 tys. osób
Czytaj więcej >

Finanse

Nowy ważny obowiązek w ZUS. Wielu Polaków musi go wypełnić do 22 maja
Czytaj więcej >

Praca

Drukowanie sms-ów pracowniczych. Przepisy dotyczące pracy zdalnej mogą prowadzić do kuriozalnych sytuacji
Czytaj więcej >

Polska i Świat

Krótszy tydzień pracy w Polsce. Złożono projekt ustawy
Czytaj więcej >

Polska i Świat

Wydłużenie tygodnia pracy do 69 godzin. Nowy pomysł polityków. Rząd ma już gotowy projekt
Czytaj więcej >
Kamila Jeziorska

Redaktor Biznesinfo. Absolwentka stosunków międzynarodowych na UKSW i studentka ostatniego roku politologii i dziennikarstwa. Uważa, że dziennikarstwo to nie tylko zawód, ale też misja. Uwielbia Stany Zjednoczone, jamniki i serial "House of Cards". Najbardziej lubi pisać na tematy polityczne i społeczne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]