BiznesINFO.pl
Biedronka proponuje 2 w 1. Będzie szukać pracowników do pracy w kurortach.

wikipedia/Warszawska róg Szerokiej w Tomaszowie Mazowieckim w województwie łódzkim, PL, EU. CC0

Biedronka rekrutuje do pracy w nadmorskich kurortach. Sieciówka kusi wakacjami połączonymi z pracą

9 Czerwca 2020

Autor tekstu:

Kamila Jeziorska

Biedronka wpadła na pomysł połączenia pracy z urlopem i będzie rekrutować ludzi do pracy w miejscowościach turystycznych. W zeszłym roku z propozycji skorzystało ok. 240 osób.

Biedronka łączy przyjemne z pożytecznym

Biedronka postanowiła powtórzyć akcję z poprzednich lat i prowadzi wewnętrzną rekrutację wśród pracowników na stanowiska w turystycznych miejscowościach. W tym roku zrealizowaliśmy również projekt dotyczący pracy na wakacje, którego targetem są obecni pracownicy Biedronki. Tym samym, chcemy pokazać im możliwości podjęcia zatrudnienia w miejscowości turystycznej i pogodzenia pracy z urlopem. Szczegóły tej współpracy będą niebawem widoczne w naszych mediach społecznościowych oraz w sklepach sieci Biedronka - cytuje sieć sklepów dlahandlu.pl.

Biedronka kusi pracowników elastycznymi grafikami, które pozwolą pogodzić pracę z wypoczynkiem. Ponadto, w miejscowościach turystycznych Biedronka zapewnia konkurencyjną względem innych stawkę godzinową. Ponadto, Biedronka kusi umową zlecenie i późniejszą możliwością przejścia na etat. W zeszłym roku na ochotnika zgłosiło się ok. 240 osób - podaje dlahandlu.pl.

Biedronka z ananasem

W tym roku Biedronka postanowiła iść o krok dalej i w swoje szeregi rekrutować także studentów. Sieć sklepów postawiła na ciekawe hasła i grafiki trafiające do młodych osób. Motywem przewodnim był ananas i malina. Kampania była prowadzona w sposób humorystyczny, a grafiki umieszczone zostały nie tylko na uczelniach czy social mediach, ale także na targach pracy. 

W efekcie, dzięki ananasom do pracy zgłosiło się ponad 2000 tys. chętnych studentów w przeciągu dwóch tygodni.- Młodzi ludzie często dołączają do naszego zespołu sklepowego, cześć tylko na chwilę, inni decydują się zostać z nami na dłużej, ponieważ lubią szybkie tempo pracy i doceniają możliwości rozwoju zawodowego. Dlatego zapraszamy każdego do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy! - cytuje sieć sklepów dlahandlu.pl.

Tagi:

BiedronkawakacjeurlopPolskapraca

Kamila JeziorskaAutor

Redaktor Biznesinfo. Absolwentka stosunków międzynarodowych na UKSW i studentka ostatniego roku politologii i dziennikarstwa. Uważa, że dziennikarstwo to nie tylko zawód, ale też misja. Uwielbia Stany Zjednoczone, jamniki i serial "House of Cards". Najbardziej lubi pisać na tematy polityczne i społeczne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@biznesinfo.pl

Podobne artykuły

Czas pracy w Polsce bije na głowę liczbę godzin przepracowanych np. przez Niemców

Praca

Minister zdradza kto dostanie pracę przy budowie polskiej elektrowni atomowej

Czytaj więcej >
FLickr/Olgierd Rudak

Praca

ZUS kontroluje L4. Wiele osób straci zasiłki

Czytaj więcej >

Praca

Kreatywna inwestycja w kreatywny sektor

Czytaj więcej >
Bezrobocie w Polsce

Praca

Bezrobocie w Polsce. Najnowsze dane. Komentarz premiera Morawieckiego

Czytaj więcej >
Wypowiedzenie umowy zlecenia – terminy, przepisy

Praca

Spółka Agora planuje zwolnienia grupowe. Pracę ma stracić prawie 6 procent pracowników

Czytaj więcej >
Praca zdalna wkrótce stałym elementem Kodeksu pracy?

Praca

Praca zdalna dla rodziców dzieci do 4 roku życia. W niektórych przypadkach pracodawca będzie mógł odmówić

Czytaj więcej >