BiznesINFO.pl
Biedronka proponuje 2 w 1. Będzie szukać pracowników do pracy w kurortach.

wikipedia/Warszawska róg Szerokiej w Tomaszowie Mazowieckim w województwie łódzkim, PL, EU. CC0

Biedronka rekrutuje do pracy w nadmorskich kurortach. Sieciówka kusi wakacjami połączonymi z pracą

9 Czerwca 2020

Autor tekstu:

Kamila Jeziorska

Udostępnij:

Biedronka wpadła na pomysł połączenia pracy z urlopem i będzie rekrutować ludzi do pracy w miejscowościach turystycznych. W zeszłym roku z propozycji skorzystało ok. 240 osób.

Biedronka łączy przyjemne z pożytecznym

Biedronka postanowiła powtórzyć akcję z poprzednich lat i prowadzi wewnętrzną rekrutację wśród pracowników na stanowiska w turystycznych miejscowościach. W tym roku zrealizowaliśmy również projekt dotyczący pracy na wakacje, którego targetem są obecni pracownicy Biedronki. Tym samym, chcemy pokazać im możliwości podjęcia zatrudnienia w miejscowości turystycznej i pogodzenia pracy z urlopem. Szczegóły tej współpracy będą niebawem widoczne w naszych mediach społecznościowych oraz w sklepach sieci Biedronka - cytuje sieć sklepów dlahandlu.pl.

Biedronka kusi pracowników elastycznymi grafikami, które pozwolą pogodzić pracę z wypoczynkiem. Ponadto, w miejscowościach turystycznych Biedronka zapewnia konkurencyjną względem innych stawkę godzinową. Ponadto, Biedronka kusi umową zlecenie i późniejszą możliwością przejścia na etat. W zeszłym roku na ochotnika zgłosiło się ok. 240 osób - podaje dlahandlu.pl.

Biedronka z ananasem

W tym roku Biedronka postanowiła iść o krok dalej i w swoje szeregi rekrutować także studentów. Sieć sklepów postawiła na ciekawe hasła i grafiki trafiające do młodych osób. Motywem przewodnim był ananas i malina. Kampania była prowadzona w sposób humorystyczny, a grafiki umieszczone zostały nie tylko na uczelniach czy social mediach, ale także na targach pracy. 

W efekcie, dzięki ananasom do pracy zgłosiło się ponad 2000 tys. chętnych studentów w przeciągu dwóch tygodni.- Młodzi ludzie często dołączają do naszego zespołu sklepowego, cześć tylko na chwilę, inni decydują się zostać z nami na dłużej, ponieważ lubią szybkie tempo pracy i doceniają możliwości rozwoju zawodowego. Dlatego zapraszamy każdego do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy! - cytuje sieć sklepów dlahandlu.pl.

Podobne artykuły

Biznesinfo

Praca

ZUS: Umowa emerytalna z Turcją już działa

Czytaj więcej >

Praca

Ile ważne jest skierowanie na badanie lekarskie? Odpowiadamy!

Czytaj więcej >
Marek BAZAK/East News

Praca

Inspekcja Pracy bierze się za pracodawców. Będą kontrole tarcz i warunków pracowników podczas pandemii

Czytaj więcej >
Płaca minimalna w górę o 500 zł?

Praca

Płaca minimalna pójdzie w górę o 500 zł? Mamy komentarz ministerstwa

Czytaj więcej >
pixabay, katyveldhorst

Praca

Polski Ład przestraszył polskich przedsiębiorców. Już teraz planują przeniesienie do Czech

Czytaj więcej >

Praca

Na czym polega marketing relacji i czym się wyróżnia?

Czytaj więcej >