Wyszukaj w serwisie
BiznesINFO.pl > Handel > Biedronka oszalała. Rozdają produkty spożywcze i zabawki za grosze, tylko w ten weekend
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 09.12.2023 18:07

Biedronka oszalała. Rozdają produkty spożywcze i zabawki za grosze, tylko w ten weekend

Biedronka
Marek BAZAK/East News

W niedzielę 10 grudnia będziemy mogli wybrać się na zakupy do swoich ulubionych sklepów. Wiele z nich , w tym także Biedronka, przygotowało dla swoich klientów niezwykle atrakcyjne oferty. Na co warto zwrócić uwagę? 

Nowa gazetka Biedronki. Wyjątkowe oferty w Biedronce

W niedzielę handlową 10 grudnia w popularnej sieci sklepów Biedronka będziemy mogli kupić masło Mleczna Dolina za jedyne 2,99 zł przy zakupie dwóch sztuk oraz przy użyciu aplikacji. Oferta obejmie także olej rzepakowy Beskidzki, który będzie kosztował 4,99 zł za litr, jeśli kupimy dwie sztuki. W Biedronce dostaniemy słodycze Milka w świetnych cenach i przykładowo czekoladę Sweet Winter dostaniemy za 3,99 zł, a czekoladową figurkę Mikołaja za 5,99 zł za 45 g.

Nie zapłacisz przez internet, nie zrobisz przelewu. Zacznie się w ciągu kilku godzin

Nowa gazetka Biedronki. Te produkty kupimy o połowę taniej

W sieci sklepów Biedronka do niedzieli obowiązuje wyjątkowa oferta na zabawki. Przy użyciu karty Moja Biedronka lub aplikacji, druga tańsza zabawka będzie kosztowała aż o połowę mniej. Należy jednak pamiętać, że limit dzienny wynosi 6 produktów na jedną kartę. Oferta nie obejmuje maskotek z Gangu Mocniaków i klocków Lego.

Nowa gazetka Biedronki. Jeszcze więcej świetnych ofert

Podczas weekendowych zakupów w Biedronce warto także zwrócić uwagę na ofertę napoju gazowanego Coca-Cola, który kupimy za 6,99 zł/2 l przy zakupie dwóch sztuk. Napój niegazowany Tymbark będzie kosztował 2,99 zł za 1,75 l przy zakupie trzech sztuk. Jeśli zeskanujemy aplikację Moja Biedronka, to za kilogram bananów zapłacimy jedynie 2,49 zł. Kilogram twarogu sernikowego President kupimy w Biedronce za 7,99 zł.

gazetka biedronki.png
www.biedronka.pl