BiznesINFO.pl > Handel > Biedronka oferuje sprzęt elektroniczny w absurdalnie niskich cenach. Promocja od poniedziałku w sklepach
Paweł Makowiec
Paweł Makowiec 06.02.2023 11:54

Biedronka oferuje sprzęt elektroniczny w absurdalnie niskich cenach. Promocja od poniedziałku w sklepach

biedronka-sklep-promocja-biznesinfo
BiznesInfo

Biedronka ogłosiła kolejną promocję. Tym razem niskie ceny będą obowiązywać na elektronikę. Będą również zaskakująco niskie.

Najnowsza gazetka z ofertą obowiązującą od 6 lutego przyniosła niemałe zaskoczenie. Chodzi oczywiście o ceny promocyjne na elektronikę sprzedawaną w dyskoncie.

Absurdalnie niskie ceny

Jak informuje portal GSMManiak, za 17,99 zł będzie można zakupić kabel USB wykonany z silikonu bądź nylonu. W ofercie są aż trzy różne rodzaje.

Spośród kabli USB można wybrać USB-C/USB-C lub USB-C/Lightning. Będą również dostępne różne ładowarki - m.in. sieciowa czy indukcyjna - za 35 zł.

Nie jest to koniec atrakcyjnej oferty wg GSMManiaka. Kolejnym artykułem w promocji jest kabel USB typu C/Lightning wykonany z nylonu, kosztujący 49,99 zł. Jest on kompatybilny z iPhone.

Promocja również na smartwatch

Kolejna promocja dostępna jest w sklepie internetowym Biedronka Home. Można w nim kupić dziecięcy smartwatch SmileKid SETTY za 119 zł.

Zgodnie z informacjami portalu GSMManiak, smartwatch ma baterię 400 mAh, lokalizator GPS czy przycisk SOS. Całości dopełnia 1,44-calowy ekran.

Tagi: Biedronka