Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Biedronka kusi klientów niskimi cenami. Jednak już za chwilę ulubione promocje się kończą
Joanna Leja
Joanna Leja 22.03.2022 09:28

Biedronka kusi klientów niskimi cenami. Jednak już za chwilę ulubione promocje się kończą

biedronka-sklep-promocja-biznesinfo (1)
Biznesinfo

Biedronka stale walczy o klienta na polskim rynku. Kusi licznymi promocjami, które skutecznie przyciągają na zakupy do popularnego dyskontu. Lubiane promocje już niedługo dobiegną końca.

Niedawno Biedronka wprowadziła promocję, w której sprzedawała masło za połowę ceny. Masło Extra Polskie można teraz kupić taniej. Gdy przy kasie okaże się kartę Moja Biedronka, to klient otrzyma voucher w wysokości 50 proc. ceny na następne zakupy. Limit dzienny to trzy opakowania na kartę.

Jaja z chowu ściółkowego Moja Kurka, kl. A, rozmiar M, 30 sztuk bez karty Moja Biedronka takie opakowanie kosztuje 15,99 zł. Po okazaniu jej przy kasie zapłacimy trzy złote mniej. Taka promocja obowiązywać będzie jednie w piątek (19 listopada) i sobotę (20 listopada).

Zbieracze naklejek mają mało czasu - koniec promocji „Gang Swojaków "

Dyskont Biedronka prowadzi od września do przełomu listopada i grudnia promocje, w których za uzbieranie odpowiedniej liczby naklejek przyznawanych za jednorazowe zakupy powyżej określonej wartości można otrzymywać maskotki.

W promocji „Gang Swojaków " klienci w zamian za naklejki przy zakupach za minimum 50 zł mogli zdobywać maskotki z 12 zwierzętami i książkę o ich przygodach. Promocja dobiega końca w ten weekend punkty można zbierać do 20 listopada 2021 r. we wszystkich sklepach sieci Biedronka w całej Polsce. Odbiór maskotek będzie możliwy do 1 grudnia tego roku lub do wyczerpania zapasów.