BiznesINFO.pl

Biznesinfo.pl

Nowy, polski dyskont wchodzi na rynek. Reklamuje go Zenek Martyniuk

22 Marca 2022

Autor tekstu:

Stanisław Węgrowski

Zenek Martyniuk twarzą dyskontu

Zenek Martyniuk promuje polską sieć sklepów Arhelan. Gwiazda disco-polo podłożyła do swojego największego hitu tekst piosenki o sklepie. Niewykluczone, że rozwój firmy ma też związek z kampanią promocyjną - dla sieci, która do tej pory prowadziła działalność głównie w mniejszych miejscowościach, skorzystanie z wizerunku gwiazdy jest nie do przecenienia.

Arhelan chce podbić Warszawę

Arhelan ostatnio rozwija się w zawrotnym tempie i otwiera coraz więcej swoich placówek. Jak podaje portal wiadomoscihandlowe.pl, teraz firma zamierza otworzyć swoje sklepy w Warszawie. Arhelan planuje otwarcie przynajmniej czterech marketów w aglomeracji warszawskiej. Portal podaje, że sklepy powstaną na obrzeżach warszawskiego Żoliborza, w prawobrzeżnej dzielnicy Rembertów i Miedzeszyn oraz w podwarszawskiej miejscowości Józefów.

Arhelan to polska sieć sklepów założona w 1991 roku w Bielsku Podlaskim przez Helenę, Mirosława, Mirosławę oraz Arkadiusza Burzyńskich. W pierwszych latach istnienia główną działalnością była sprzedaż hurtowa produktów spożywczych. W 1995 roku powstał pierwszy market w Bielsku Podlaskim. W kolejnych latach z powodzeniem otwierane były kolejne placówki na terenie woj. podlaskiego. W 2007 roku działalność handlowa została poszerzona na woj. warmińsko-mazurskie, a w 2018 na województwo mazowieckie. Natomiast pierwsze sklepy w województwie Lubelskim powstały w 2019 roku. 

Arhelan oferuje asortyment spożywczy, alkoholowy, przemysłowy oraz chemię gospodarczą. Na swojej stronie internetowej firma chwali się, że wyróżniają ją produkty najwyższej jakości - świeże owoce i warzywa, lokalne pieczywo, regionalne mięsa i wędliny, a także najwyższej jakości nabiał.

Tagi:

Warszawasklepdyskont

Podobne artykuły

Polska i Świat

Ważny komunikat ZUS dla płatników składek. Od 27 marca konieczny nowy certyfikat
Czytaj więcej >

Polska i Świat

Konfiskata auta nietrzeźwemu kierowcy. Nowe przepisy mają być nieco mniej restrykcyjne
Czytaj więcej >

Polska i Świat

Operatorzy wyłączą sieć 3G na terenie Polski. Wiele telefonów przestanie działać
Czytaj więcej >

Polska i Świat

Refundacja badań przez NFZ. Oto lista darmowych zabiegów
Czytaj więcej >

Polska i Świat

Gliński komentuje wypowiedź Tuska dotyczącą reparacji od Niemiec: ”Tak odpowiada menel”
Czytaj więcej >

Polska i Świat

Elon Musk rekrutuje do swojej gigafabryki pod Berlinem. Wiemy ile można zarobić
Czytaj więcej >
Stanisław Węgrowski

Wydawca Biznesinfo. Absolwent psychologii na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS. W dziennikarstwie inspirują go sprawy społeczne, polityka, kultura oraz sport. DJ, jeden z założycieli kolektywu SONDA, działającego na warszawskiej scenie klubowej. Miłośnik zwierząt.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]