BiznesINFO.pl
biznes-info-640x433

Biznesinfo.pl

Nowy, polski dyskont wchodzi na rynek. Reklamuje go Zenek Martyniuk

3 Grudnia 2019

Autor tekstu:

Stanisław Węgrowski

Zenek Martyniuk reklamuje polską sieć sklepów Arhelan. Firma wchodzi do Warszawy - informuje portal wiadomoscihandlowe.pl. Firma planuje otwarcie przynajmniej czterech sklepów w stolicy Polski w przyszłym roku.

Zenek Martyniuk twarzą dyskontu

Zenek Martyniuk promuje polską sieć sklepów Arhelan. Gwiazda disco-polo podłożyła do swojego największego hitu tekst piosenki o sklepie. Niewykluczone, że rozwój firmy ma też związek z kampanią promocyjną - dla sieci, która do tej pory prowadziła działalność głównie w mniejszych miejscowościach, skorzystanie z wizerunku gwiazdy jest nie do przecenienia.

Arhelan chce podbić Warszawę

Arhelan ostatnio rozwija się w zawrotnym tempie i otwiera coraz więcej swoich placówek. Jak podaje portal wiadomoscihandlowe.pl, teraz firma zamierza otworzyć swoje sklepy w Warszawie. Arhelan planuje otwarcie przynajmniej czterech marketów w aglomeracji warszawskiej. Portal podaje, że sklepy powstaną na obrzeżach warszawskiego Żoliborza, w prawobrzeżnej dzielnicy Rembertów i Miedzeszyn oraz w podwarszawskiej miejscowości Józefów.

Arhelan to polska sieć sklepów założona w 1991 roku w Bielsku Podlaskim przez Helenę, Mirosława, Mirosławę oraz Arkadiusza Burzyńskich. W pierwszych latach istnienia główną działalnością była sprzedaż hurtowa produktów spożywczych. W 1995 roku powstał pierwszy market w Bielsku Podlaskim. W kolejnych latach z powodzeniem otwierane były kolejne placówki na terenie woj. podlaskiego. W 2007 roku działalność handlowa została poszerzona na woj. warmińsko-mazurskie, a w 2018 na województwo mazowieckie. Natomiast pierwsze sklepy w województwie Lubelskim powstały w 2019 roku. 

Arhelan oferuje asortyment spożywczy, alkoholowy, przemysłowy oraz chemię gospodarczą. Na swojej stronie internetowej firma chwali się, że wyróżniają ją produkty najwyższej jakości - świeże owoce i warzywa, lokalne pieczywo, regionalne mięsa i wędliny, a także najwyższej jakości nabiał.

Tagi:

Warszawasklepdyskont

Stanisław WęgrowskiAutor

Wydawca Biznesinfo. Absolwent psychologii na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS. W dziennikarstwie inspirują go sprawy społeczne, polityka, kultura oraz sport. DJ, jeden z założycieli kolektywu SONDA, działającego na warszawskiej scenie klubowej. Miłośnik zwierząt.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@biznesinfo.pl

Podobne artykuły

Polska i Świat

Znana polska sieć restauracji ogłosiła upadłość

Czytaj więcej >
Wielka awantura w Sejmie. Opozycja grzmi: "Dlaczego nie chcecie bronić polskiego nieba?"

Polska i Świat

Sejm uchwalił nowelę ustawy o podatku akcyzowym. Istotne zapisy dotyczące opłaty paliwowej

Czytaj więcej >

Polska i Świat

Polska przekazała Ukrainie już ponad 10 tys. terminali Starlink

Czytaj więcej >
Mecz Polska-Francja kiedy i gdzie obejrzeć? Foto: kadr z meczu reprezentacji Polski na Mundialu 2022, TVP Sport

Polska i Świat

Wiemy ile zarobili piłkarze na mistrzostwach świata

Czytaj więcej >

Polska i Świat

W urzędzie w Poznaniu jest zimno. Lewica skierowała pismo do PIP

Czytaj więcej >
"Wiadomości" TVP znów przeszły same siebie. Manipulatorski pasek uderzył w Donalda Tuska

Polska i Świat

PiS znacznie zwiększy dofinansowanie dla TVP

Czytaj więcej >