Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Za darmo przywiozą ci zakupy z Biedronki. Pod jednym warunkiem
Magdalena Madoń
Magdalena Madoń 10.05.2023 08:19

Za darmo przywiozą ci zakupy z Biedronki. Pod jednym warunkiem

Biedronka
Domena publiczna

W maju klienci Biedronki będą mogli skorzystać z darmowej dostawy produktów do domu. Usługa BIEK dostępna jest w większych polskich miastach. 


 

Darmowa dostawa w maju

BIEK to usługa ultraszybkiej dostawy produktów, informuje Biedronka. Sieć oferuje tę usługę od 2021 roku. 

Do końca maja dostawa zakupów z BIEK jest bezpłatna, o ile wartość zamówienia przekroczy 75 zł. Jak wylicza dyskont, dzięki temu klienci będą mogli zaoszczędzić przy każdych zakupach od 6,99 do 35 zł w zależności od wartości zamówienia. 

Usługa jest dostępna w dużych miastach: Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu i Łodzi, ale tylko w pobliżu magazynu, z którego sieć realizuje zamówienia.

Zakupy bez wychodzenia z domu

Klienci mogą sprawdzić dostępność usługi BIEK w aplikacji Glovo, przez którą dokonuje się zakupów. Za zakupy można zapłacić zarówno w aplikacji Glovo jak i gotówką przy odbiorze zamówienia. Podczas zakupów nie ma limitów wagowych czy ilościowych. 

Z danych Biedronki wynika, że klienci najczęściej zamawiają wody niegazowane Nałęczowianka i Żywiec Zdrój, banany, kiwi i pomidory śliwkowe w 500-gramowym opakowaniu, jaja Moja Kurka z wolnego wybiegu w rozmiarze L, mleko bez laktozy 1,5 proc. Mleczna Dolina, jogurty Skyr Mix Piątnica, kajzerki, masło Extra Polskie 200 gramów i ręczniki kuchenne Queen Strong.

Dostawę do domu oferują też inne większe sieci spożywcze m.in. Kaufland czy Auchan. 

Sieć sklepów Biedronka

Biedronka ma obecnie około 3,4 tys. sklepów, w 2023 roku planuje otworzyć kolejne 130-150 kolejnych. Według danych pod koniec 2022 roku sieć zatrudniała w Polsce 80 tys. osób.

Tagi: Biedronka