Włodzimierz Czarzasty: będziemy tam, gdzie będą bić ludzi
wikimedia.org/Platforma Obywatelska RP
Autor Przemysław Terlecki - 26 Lipca 2019

Czarzasty: Będziemy tam, gdzie będą ludzi bić po mordach

Włodzimierz Czarzasty, lider Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w mocnych słowach zapowiedział działania jego koalicji. Jak ujawnił, nie pozwoli na przemoc wobec kogokolwiek, gdyż w obronie tych ludzi stanie lewica.

Włodzimierz Czarzasty, stojący na czele Sojuszu Lewicy Demokratycznej, ale także jeden z trzech liderów koalicji lewicowej "Lewica", która startuje w wyborach parlamentarnych na jesieni, był gościem Polsat News. Jak zapowiedział podczas programu, w trakcie rozmowy dotyczącej przemocy wobec osób LGBT, nie pozwoli na tego typu akty wobec kogokolwiek.

Zaznaczył, że lewica będzie tam, gdzie będą ludzie bici, ale także tam, gdzie będzie strajk pracowników. Przypomnijmy bowiem, że koalicja "Lewica" w ramach której znajdują się Razem, SLD oraz Wiosna, w ramach swoich postulatów chcą lepszego chronienia przez prawo pracowników oraz obłożenia przedsiębiorców większymi karami w wypadku łamania praw pracowniczych.

Lewica będzie tam, gdzie będą ludzi bili po mordach. Lewica będzie, jak będzie strajk w zakładzie pracy. To może prawicę denerwować - oświadczył lider SLD.

PIP apeluje do pracodawców: Skróćcie czas pracy na upałyPIP apeluje do pracodawców: Skróćcie czas pracy na upałyCzytaj dalej

Włodzimierz Czarzasty wbił szpilę w PO

Polityk znany ze swojego temperamentu nie przepuścił okazji do tego, by wbić szpilę w Platformę Obywatelską. Jak oświadczył na antenie Czarzasty, PO nie może z jednej strony mówić, że popiera związki partnerskie, a z drugiej odmawiać udziału w marszu solidarności z osobami pobitymi w Białymstoku przed tygodniem. Zdaniem Czarzastego to nie współgra ze sobą, bo albo się swój program polityczny realizuje i się go trzyma, albo nie.

Jak związki partnerskie w Białymstoku dostają po twarzy, są bite, kopane, to trzeba je bronić. Albo się ma program i go realizuje, albo się mówi tak: "związki partnerskie ok, ale jeśli się im dzieje coś złego, to nas tam nie ma" - skrytykował Czarzasty.

Biedronka zapamięta go na długo. Klient wydał 24 tys. złotychBiedronka zapamięta go na długo. Klient wydał 24 tys. złotychCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 10 000 zł za to, że nie przejdziesz na emeryturę?
  2. Lidl będzie teraz budował mieszkania
  3. 4000 zł dodatku do emerytury za szczególne osiągnięcie
  4. Kraje egzotyczne walczą z “begpackersami”
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News