Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Finanse > VeloBank i LINK4 ułatwia życie klientom. Zakup ubezpieczenia będzie jeszcze prostszy
Redakcja BiznesInfo
Redakcja BiznesInfo 08.04.2024 16:34

VeloBank i LINK4 ułatwia życie klientom. Zakup ubezpieczenia będzie jeszcze prostszy

None
fot. materiały prasowe

Każdy pojazd mechaniczny musi mieć ważne ubezpieczenie OC. VeloBank wychodzi naprzeciw oczekiwaniom kierowców i udostępnia swoim klientom ofertę ubezpieczeń komunikacyjnych LINK4. Dodatkową zaletą jest możliwość przeprocesowania umowy w pełni zdalnie.

Obowiązek każdego kierowcy

Zgodnie z prawem każdy zarejestrowany pojazd mechaniczny musi posiadać ważne ubezpieczenie OC. Zgodnie z najnowszym taryfikatorem mandat za brak aktualnej polisy może kosztować nawet 9000 zł, już od pierwszego dnia opóźnienia.

Ubezpieczenie gwarantuje wypłatę odszkodowania osobom poszkodowanym, a z drugiej strony chroni kierowcę przed odpowiedzialnością finansową wynikającą ze spowodowanej szkody.

VeloBank i LINK4 łączy siły

Mając na uwadze wygodę swoich klientów, VeloBank we współpracy z LINK4 oferuje specjalną ofertę ubezpieczeń komunikacyjnych, którą można zawrzeć w 100% online. Ponadto, kupując ubezpieczenie za pośrednictwem banku otrzymuje się 10% zniżkę od ceny bazowej. Dodatkowo udostępniono także ofertę AC, SmartCasco i Auto Assistance.

Tak sytuację komentuje Michał Staniszewski, Dyrektor Biura Bancassurance

– VeloBank, jako bank uniwersalny chce udostępniać klientom wygodny dostęp do niezbędnych produktów nie tylko bankowych, ale też ubezpieczeniowych. Stłuczka, awaria czy kradzież samochodu to zawsze stresujące momenty, dlatego proponujemy ofertę sprawdzonego partnera, który stanie na wysokości zadania w tak wymagającym momencie. Jako bank oczekujemy dla swoich klientów uproszczonej, ultrawygodnej ścieżki likwidacji szkód. LINK4 to partner, który jest w stanie spełnić nasze oczekiwania, dzięki konsekwentnemu wykorzystaniu AI oraz nowoczesnych technologii w procesie obsługi klienta – mówi Michał Staniszewski, Dyrektor Biura Bancassurance.

Swojego entuzjazmu nie kryje również Mariusz Rosa, Dyrektor Pionu Rozwoju Biznesu i Innowacji LINK4.

– Konsekwentnie realizujemy strategię rozwoju naszej oferty w kanale bancassurance. W LINK4 wierzymy, że ubezpieczenia powinny być proste, a jednym z elementów tej filozofii jest dostarczanie najwyższej jakości produktów i ich łatwa dostępność. To właśnie połączyło nas z cieszącym się zaufaniem na rynku i nagradzanym za innowacyjność rozwiązań VeloBankiem. Dzięki naszej współpracy klienci banku mogą kupić polisy komunikacyjne LINK4 szybko i w wygodny dla nich sposób. Kompleksowa oferta ubezpieczeń komunikacyjnych dostępna jest całkowicie online i bez zbędnych formalności, a dzięki zniżkom klienci oszczędzają zarówno pieniądze jak i czas – podkreśla Mariusz Rosa, Dyrektor Pionu Rozwoju Biznesu i Innowacji LINK4.