Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Takich okazji w Lidlu jeszcze nie było. Do sklepów ruszą tłumy, bez kolejek się nie obejdzie
Paweł Makowiec
Paweł Makowiec 01.02.2024 19:26

Takich okazji w Lidlu jeszcze nie było. Do sklepów ruszą tłumy, bez kolejek się nie obejdzie

Sklep Lidl
Iberion

Początek lutego nie mógł się rozpocząć w inny sposób, niż wprowadzeniem nowej oferty przez Lidla. Niemiecki dyskont oferuje klientom wiele produktów w obniżonych cenach - w niektórych przypadkach konieczne jest także spełnienie odpowiednich warunków.

Nowa gazeta Lidla. Sieć sklepów Lidl rusza z nową ofertą

Nowe promocje w Lidlu według opublikowanej gazetki obowiązują od czwartku 1 lutego. Niektóre z nich są dostępne w sklepach przez naprawdę krótki czas, np. jedynie do soboty 3 lutego. Tak jest m.in. w przypadku bananów premium sprzedawanych luzem, które przeceniono o połowę - ich cena wynosi 3,49 zł. O 46 proc. taniej można z kolei kupić pomidory truskawkowe, które kosztują 7,99 zł.

W tym samym terminie można również kupić tańszy o połowę kilogram łopatki wieprzowej (8,49 zł) czy tańsze o 45 proc. opakowanie 300 g holenderskiej goudy w plastrach (5,49 zł). Natomiast piątek 2 lutego będzie jedynym dniem, gdy przy zakupie dwóch kaw mielonych druga będzie przeceniona o połowę.

W Dino właśnie się zaczęło. Kompletne szaleństwo, do sklepów ustawią się długie kolejki

Nowa gazetka Lidla od 1 lutego 2024. Wielkie promocje na produkty

Zdecydowana większość ofert obowiązuje jednak do końca lutego. Przez cały drugi miesiąc roku w obniżonych cenach będzie można otrzymać 300 produktów. Do tego grona należą m.in. opakowanie pierników Tastino w czekoladzie mlecznej, które kosztują 7,49 zł (było 7,99 zł), a także czekolada marki J.D. Gross typu Ekwador bądź La Speciale w cenie 6,49 zł (było 6,99 zł).

Entuzjaści napojów również znajdą coś dla siebie. Litrowa butelka soku pomarańczowego Solevita z kawałkami miąższu została przeceniona z 5,99 zł na 5,49 zł. Podobnie jest z 2-litrowym opakowaniem soku jabłkowego 100 proc. Solevita, który kosztuje 5,78 zł zamiast 6,28 zł.

Najnowsza gazetka Lidla. Znacznie tańsze mięsa

Spore obniżki można znaleźć również w dziale mięsnym. Mięsa mielone zostały przecenione o min. 25 proc. - mielone z łopatki wieprzowej i wołowiny kosztuje 14,99 zł/opak., zaś mielone z indyka na kotlety jest w cenie 4,99 zł/opak.

Klienci poszukujący innych mięs nie będą rozczarowani. Kilogram schabu wieprzowego przeceniono z 16,95 zł na 12,99 zł (tj. o 23 proc.), zaś porcja rodzinna fileta z piersi kurczaka kosztuje 16,99 zł/kg (było 23,90 zł, obniżka o 28 proc.). W atrakcyjnych cenach także kilogram fileta z piersi indyka XXL (18,99 zł/kg) oraz boczek bez kości (12,99 zł/kg).

Tagi: Lidl sklep Handel