Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Polska i Świat > Szkoła z Gigantami - rusza kolejna edycja akcji
Redakcja BiznesInfo
Redakcja BiznesInfo 30.04.2021 02:00

Szkoła z Gigantami - rusza kolejna edycja akcji

szkoła z gigantami
fot. Szkoła z Gigantami

Tysiące dzieciaków mogą liczyć na wspaniałe rozwiązanie, które zapewni im darmową pomoc w nauce nowoczesnych technologii. 10 maja odbędzie się już trzecia edycja ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "Szkoła z Gigantami". Adepci kursu będą mogli sprawdzić swoje możliwości w dziedzinie programowania.

Uczniowie w wieku od 7 do 19 lat dostaną możliwość bezpłatnego zweryfikowania swojej wiedzy o programowaniu, jakże przydatnej dziedzinie we współczesnym świecie. Akcja "Szkoła z Gigantami - programowanie w czterech wymiarach gamingu" ma na swoim celu zapewnienie uczestnikom niezbędnych umiejętności, które w małym palcu ma każdy programista. 

Trzecia edycja akcji “Szkoła z Gigantami” - jak będzie wyglądać? 

Cały cykl szkoleń został podzielony na cztery części i będzie prezentowany w formie bezpłatnych webinarów na platformie youtube.com. Zajęcia przygotowane są przez profesjonalistów, którzy przekażą swoją wiedzę uczniom. 

Oprócz zdobywania wiedzy dotyczącej programowania, uczniowie będą mieli możliwość sprawdzenia swojej wiedzy z dziedziny matematyki. Której znajomość jest niezbędna do programowania.

“Szkoła z Gigantami” - popularność akcji 

Organizatorzy wydarzenia liczą na obecność 15 tys. uczestników. W szkoleniu brać udział mogą uczniowie w wieku od 7 do 19 lat. Początek akcji przewidziany jest na 10 maja, zakończenie natomiast na 21 maja. 

By wziąć udział w akcji należy dokonać zapisu na stronie www.szkolazgigantami.pl, który jest bezpłatny.