Santander i mBank z przerwami technicznymi w weekend
Geograph/Gerald England
Autor Maria Glinka - 29 Maja 2020

Santander, mBank, ING Bank Śląski, ale nie tylko. Aż 7 banków z przerwami na weekend, lepiej uszykuj gotówkę

Santander to jeden z banków, który na ostatni majowy weekend zaplanował przerwę techniczną. Problemy z dostępem do bankowości mobilnej i internetowej mogą pojawić się także m.in. w mBanku czy Pekao SA.

Nie tylko Santander i mBank zawieszają prace na weekend

Weekendowe utrudnienia zapowiedziały już Santander, mBank, ING Bank Śląski, Pekao SA, Idea Bank Envelo Bank oraz Bank Pocztowy. Część prac serwisowych zaplanowana jest już na piątek, podczas gdy inne firmy rozpoczną przerwę techniczną dopiero w niedzielę.

Marki aut, które Polacy pokochali. Auto z miejsca 5. na pewno sam prowadziłeśMarki aut, które Polacy pokochali. Auto z miejsca 5. na pewno sam prowadziłeśCzytaj dalej

Najwcześniej z utrudnieniami będą musieli zmierzyć się klienci Idea Banku. Przerwa techniczna, w wyniku której nie będzie można korzystać z bankowości Idea Cloud czy aplikacji moblinej, jest bowiem zaplanowana na piątek i potrwa od 22:00 do 6:00 rano. Podobnie będzie w przypadku Banku Pocztowego, który zawiesza korzystanie z usług internetowych i mobilnych od piątku (21:35) do soboty (14:00).

Również na piątek prace modernizacyjne zaplanował Envelo Bank. Początek utrudnień w bankowości mobilnej i internetowej jest planowany między 21:35 a 11:00 następnego dnia. Z kolei do 15:00 niemożliwe będzie przyjmowanie wniosków o otwarcie konta, obsługa formularzy oraz produktów na infolinii i w placówkach – podaje bankier.pl.

Sobotnio-niedzielne utrudnienia w mBanku i Pekao SA

Początek prac serwisowych w mBank jest zaplanowany na noc z soboty na niedzielę (23:30-7:00). W tym czasie klienci mBanku nie będą mogli wykonywać przelewów ekspresowych oraz BLIK-iem zarówno poprzez aplikacje, jak i w bankowości internetowej. Czasowo zostanie wyłączony również dostęp do usługi mKantor. Z kolei w niedzielę między 7:00 a 8:00 nie będzie można korzystać z usługi mFakturowanie.

Z kolei między 4:30 w sobotę a 10:30 w niedzielę bariery w dostępie do pełnej oferty banku odczują klienci Banku Pekao SA. Wtedy mogą pojawić się trudności w korzystaniu z karty debetowej wielowalutowej, karty Visa Debit Gold oraz Debetowa Visa Business. Pekao ostrzega, że prawdopodobnie wystąpią problemy podczas używania aplikacji PeoPay.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Rząd właśnie wprowadził 4 bardzo ważne zmiany dot. emerytur. Tarcze antykryzysowe rządu kryją nowe przepisy
2. Majątek nowej prezes Sądu Najwyższego zwala z nóg. Ujawniamy

Lipiec sądnym miesiącem dla tysięcy polskich kierowców. Szykują się zmiany przepisów, możesz stracić prawo jazdyLipiec sądnym miesiącem dla tysięcy polskich kierowców. Szykują się zmiany przepisów, możesz stracić prawo jazdyCzytaj dalej

Santander i ING Bank Śląsk rozpoczną prace dopiero w niedzielę

Klienci ING Banku Śląskiego muszą być przygotowani na trudności w wypłacaniu i wpłacaniu gotówki do urządzeń ING i Planet Cash z niedzieli na poniedziałek między 0:00 a 1:30.

Również tej nocy problemy będą mieli klienci Santandera. Prace serwisowe są zapowiedziane między 0:00 a 5:00. W tym czasie nie będzie można korzystać ani z bankowości internetowej ani mobilnej. Poza tym, niemożliwe będzie wykonanie przelewów zwykłych, natychmiastowych i mobilnych za pośrednictwem aplikacji i strony Przelewy24. Wyłączona zostanie także usługa dokonywania transakcji BLIK-iem oraz KantorSantander.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Czarna wizja jasnowidza Jackowskiego. Zacznie się nagle, wszystkich nas zaskoczy
  2. Pielgrzymka na Jasną Górę zatrzymana. Interweniowała policja, wiele osób oburzonych
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. 1200 zł dla 50 tys. Polek. Po pieniądze wystąpić mogą też mężczyźni
  5. Czekają nas znaczne zmiany w wywozie śmieci. Segregacja nie będzie konieczna dla części Polaków
  6. 5 turystów tragicznie zginęło, tylko odpoczywali na plaży. Sąd wydał wyrok, milionowe odszkodowania
Gdzie i kiedy będziemy musieli nadal nosić maseczki? Rząd podał szczegółowe wytyczneGdzie i kiedy będziemy musieli nadal nosić maseczki? Rząd podał szczegółowe wytyczneCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News