BiznesINFO.pl
Rossmann i Kolporter

Biznes Info

Rossmann przygotował wielki prezent dla klientów. Dostaniesz go bezpłatnie w salonikach Kolporter

19 Listopada 2021

Autor tekstu:

Kasper Starużyk

Udostępnij:

Rossmann zdecydował się nawiązać współpracę z Kolporterem. Efektem wspólnych działań obu sieciówek ma być dostępność magazynu "Skarb" w wybranych salonikach Kolportera. Magazyn jest wydawany na potrzeby sieci Rossmann.

Wspólna akcja Rossmanna i Kolportera ma odbywać się w 500 salonikach prasowych. Biorąc pod uwagę, że Kolporter dysponuje około 650 salonikami w Polsce, akcja dotyczy zdecydowanej większości saloników.

Rossmann decyduje się na sampling

– Akcja „Skarb Rossmann” jest przykładem samplingu – jednego z najbardziej efektywnych sposobów przekazania bezpłatnych materiałów reklamowych klientom. Takie akcje sprawiają, że wzrasta świadomość marki i buduje się jej wizerunek, a co najważniejsze przyciąga się do siebie nowych klientów. Cieszy nas to, że reklamodawcy doceniają naszą sieć saloników oraz jej możliwości i coraz częściej wybierają sampling jako sposób na dotarcie do klienta – mówi Urszula Łukowiec z Działu Marketingu Kolportera.

"Skarb Rossmann" będzie mógł teraz trafić do znacznie większej ilości Polaków, co powinno również zwiększyć pulę klientów niemieckiej drogerii. Rossmann regularnie umieszcza w "Skarbie" wszystkie informacje o promocjach.

"Skarb, to pismo o tematyce lifestylowej, poświęcone urodzie, zdrowiu, pielęgnacji, kosmetykom oraz modzie. W każdym numerze znajduje się wiele porad, ciekawych rozmów z ekspertami, wywiadów, a także szczypta psychologii i wiadomości ze świata kultury. Skarb to także skarbnica informacji o aktualnej ofercie i nowościach w drogeriach Rossmann." - czytamy dalej w komunikacie prasowym.

EN 01498086 0971

Bill Gates zapowiedział koniec pandemii. Miliarder uzasadnia termin

CZYTAJ DALEJ

Rossmann zaczyna już w tym miesiącu

Akcja odbywa się w listopadzie 2021, zarówno Rossmann jak i Kolporter dążą do rozdania wszystkich magazynów "Skarb" klientom saloników.

Aby otrzymać magazyn "Skarb" sieci Rossmann w saloniku prasowym Kolportera należy nabyć dowolne inne produkty. Sam magazyn będzie dodany do zakupów bezpłatnie.

Kasper StarużykAutor

Redaktor naczelny Biznesinfo. Wcześniej w Bankier.pl, gdzie zajmował się wyszukiwaniem najciekawszych informacji gospodarczych z Polski i świata. Dziennikarską pasję odkrył na festiwalu reklamowym Golden Drum w Słowenii. Absolwent ekonomii na wydziale prawa, administracji i ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego i międzynarodowych stosunków gospodarczych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, a także copywritingu w Szkole Mistrzów Reklamy. Miłośnik historii Hanzy i Morza Bałtyckiego.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@biznesinfo.pl

Podobne artykuły

Handel

Biedronka przygotowała się na Black Friday. Klienci znów ustawią się w kolejkach

Czytaj więcej >
kolejka

Handel

Polacy znaleźli sposób na inflację. Starają się kupować konkretne produkty

Czytaj więcej >

Handel

Biedronka kusi klientów niskimi cenami. Jednak już za chwilę ulubione promocje się kończą

Czytaj więcej >
lidl

Handel

Lidl rzuca na półki prawdziwe hity, ale tylko dzisiaj. Sieć poinformowała klientów

Czytaj więcej >
ważne

Handel

RMF: Rząd wprowadzi maksymalną marżę dla stacji benzynowych

Czytaj więcej >

Handel

Biedronka wróciła z kultową już promocją. Zainteresowanie będzie ogromne

Czytaj więcej >