Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Polska i Świat > Rekordowe zarobki gwiazd za Sylwestra
Paweł Makowiec
Paweł Makowiec 31.12.2022 14:54

Rekordowe zarobki gwiazd za Sylwestra

Sylwester Marzeń TVP
Domena publiczna

Dziennik Fakt opublikował zestawienie dotyczące zarobków gwiazd podczas sylwestrowych występów. Najbardziej znani zarabiają setki tysięcy złotych. Nowe nazwiska na rynku otrzymują znacznie mniej.

Kwoty za występy na sylwestrowych zabawach są rekordowe. Tak wynika z danych opublikowanych w ostatni dzień roku przez Fakt.

Polskie gwiazdy powyżej 100 tys. zł

Najbardziej znani polscy artyści nie występują za kwoty mniejsze niż 100 tys. zł. Jak podaje money.pl, w gronie takich osób znaleźli się m.in. Zenon Martyniuk, Beata Kozidrak czy Doda.

Podobną kwotę za występ na Sylwestrze zarobi Maryla Rodowicz. Przedział cenowy zawiera się między 100 tys. a 150 tys. zł.

Z nieoficjalnych doniesień Faktu wynika, że za tegoroczny występ Cleo otrzyma niewiele mniej od Zenka Martyniuka z zeszłego roku. Mówi się bowiem o kwocie 70 tys. zł.

Zagraniczni muzycy idą w miliony

Niższe pieniądze otrzymują oczywiście mniej znane gwiazdy. Dawid Podsiadło czy Brodka, według danych podawanych przez Fakt, mają otrzymywać 50 tys. Połowę mniej otrzymała Roksana Węgiel od TVP.

Kwoty Rodowicz czy Kozidrak są jednak ziarnkiem piasku w porównaniu z zagranicznymi gwiazdami. Jak informuje money.pl, za zeszłoroczny występ Jason Derulo otrzymał 1 mlnzł.

Tyle samo miała również otrzymać Mel. C, która odwołała swój występ. W jej miejsce pojawią się Black Eyed Peas, którzy zdecydowanie ustanowią nowy rekord zarobków. Za występ mają otrzymać blisko 4,4 mln zł.

Tagi: Zarobki Sztuka