Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Finanse > PKO BP z wielkim ukłonem w stronę klientów. Będą mogli oni stać się ambasadorami swoich ulubionych drużyn piłkarskich
Redakcja BiznesInfo
Redakcja BiznesInfo 07.09.2020 02:00

PKO BP z wielkim ukłonem w stronę klientów. Będą mogli oni stać się ambasadorami swoich ulubionych drużyn piłkarskich

PKO BP
Facebook PKO Ekstraklasa

PKO BP przygotowała wielką gratkę dla kibiców Ekstraklasy

Kibice piłki nożnej w Polsce skupiają swoją uwagę na poczynaniach “Biało-Czerwonych”, którzy rozpoczęli rywalizację w Lidze Narodów i już w piątek rozegrają następny mecz. Przeciwnikiem podopiecznych Jerzego Brzęczka będzie Bośnia i Hercegowina. Po przerwie na mecze reprezentacji już za kilka dni powrócą jednak rozgrywki piłkarskiej PKO Ekstraklasy.

Sponsor tytularny najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce kolejny raz postanowił przygotować dla kibiców futbolu w ligowym wydaniu specjalną ofertę. Właśnie ogłoszono, że sympatycy trzech drużyn, które w sezonie 2020/2021 występują w roli beniaminków, będą mogli zamówić specjalną kartę debetową z wyeksponowanymi logiem oraz barwami swojego ukochanego klubu. 

Tym samym Podbeskidzie Bielsko-Biała, Warta Poznań i Stal Mielec dołączyły do pozostałych trzynastu drużyn PKO Ekstraklasy, które już wcześniej otrzymały specjalny wygląd kart płatniczych. Za design każdej z kart odpowiadają przedstawiciele danych klubów. Bank przekonuje, że dzięki swojemu wyglądowi, każda karta to wspaniały symbol identyfikacji z klubem i każdy kibic może zostać ambasadorem swojej ulubionej drużyny. 

Bank przygotował karty debetowe z myślą o kibicach

- Rozpoczęcie kolejnego sezonu piłkarskiej PKO Bank Polski Ekstraklasy budzi emocje. Chcemy, aby wprowadzenie nowych kart PKO Banku Polskiego dla beniaminków było cyklicznym wydarzeniem, które początkuje start nowych rozgrywek. Oficjalna Karta Ekstraklasy jest doskonałym elementem identyfikującym nie tylko kibiców z własnym klubem, ale dla nowych drużyn stanowi domknięcie całego procesu walki o awans do najpopularniejszej ligi sportowej w kraju. Każdy klub generuje duże zainteresowanie w swoich lokalnych społecznościach, a dodatkowo kibic może czuć się ambasadorem własnej drużyny. - powiedział Dyrektor Biura Ekstraklasy i Gamingu w PKO Banku Polskim Mariusz Chłopik.

Oficjalna Karta Ekstraklasy jest dostępna dla wszystkich klientów PKO Banku Polskiego i można ją bez problemu nabyć w oddziałach stacjonarnych, a także poprzez stronę internetową, aplikację mobilną, czy serwis internetowy IPKO. Korzystanie z Oficjalnej Karty Ekstraklasy pozwala na wzięcie udziału w licznych konkursach, czy wygranie specjalnych nagród.