Pekao
wikimedia.org/Sluzbowo
Autor Przemysław Terlecki - 12 Sierpnia 2019

Pekao daje Polakom po 200 złotych. Warunki do spełnienia są dwa, ale banalnie proste

Pekao przygotował promocję, która ma przyciągnąć do banku nowych klientów. Instytucja oferuje bowiem do zgarnięcia 200 złotych, które łatwo można zgarnąć. Wystarczy jedynie wykonać dwie czynności warunkujące otrzymanie pieniędzy.

Pekao uszykował promocję skierowaną do nowych klientów. W rozumieniu banku nowy klient to osoba, która nie posiadała rachunku osobistego w Banku Pekao w okresie od 1.08.2018 do 31.07.2019. W tym wypadku kwalifikujemy się do uzyskania 200 złotych, które przygotował dla nowych klientów bank.

By jednak zyskać 200 złotych musimy zrobić dwie rzeczy. Po pierwsze - złożyć osobiście lub za pośrednictwem internetu wniosek o założenie Konta Przekorzystnego. Umowę musimy zawrzeć jednak nie później niż do końca sierpnia. Co ważne - w okresie wnioskowania należy wyrobić kartę debetową lub aplikację PeoPay. Portal Livesmarter.pl podkreśla także, że należy się spieszyć ze składaniem wniosku, ponieważ Bank Pekao zastrzegł sobie, że po osiągnięciu 10 tys. wniosków może promocję wyłączyć.

Prawdziwe zarobki w dyskoncie. Ujawnili, ile płaci Biedronka i LidlPrawdziwe zarobki w dyskoncie. Ujawnili, ile płaci Biedronka i LidlCzytaj dalej

Pekao daje 200 złotych nowym klientom

Jednak samo założenie konta i karty debetowej lub PeoPay nie gwarantuje otrzymania 200 złotych. Drugim z warunków jest wykonanie określonych działań z nowootwartym kontem. Mowa tutaj o jednorazowym wpływie na konto o kwocie minimum 500 złotych. Nie liczą się w tym wypadku wpłaty z gotówki oraz przelewy z innych własnych kont w Banku Pekao.

Bank wymaga także, byśmy wykonali chociaż jedną transakcję z użyciem karty debetowej lub PeoPay. Livesmarter.pl podkreśla, że chodzi oczywiście o zakupy, a nie przelewy czy operacje w bankomacie. Co ciekawe, nie liczy się kwota transakcji. Istotne natomiast jest, by warunki spełnić do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy, czyli do końca września.

Dopiero po wykonaniu tych akcji możemy liczyć na wypłatę w wysokości 100 złotych. Kolejną stówkę możemy natomiast otrzymać pod warunkiem, że wykonamy te same czynności, co wcześniej w każdym z trzech kolejnych miesięcy po miesiącu, gdy warunki spełniliśmy po raz pierwszy. Oznacza to, że za przelanie w sumie na konto w 4 przelewach minimum 2000 złotych i 4 transakcjach kartą lub PeoPay otrzymamy w sumie 200 złotych.

Emerytura. Osoby urodzone po 1948 r. mogą dostać specjalną rekompensatęEmerytura. Osoby urodzone po 1948 r. mogą dostać specjalną rekompensatęCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 4000 zł dodatku do emerytury za szczególne osiągnięcie
  2. 300 plus na wyprawkę do szkoły. Do kiedy składać wnioski?
  3. Wakacje nad Bałtykiem drogie jak na Tureckiej Riwierze
  4. 10 000 zł za to, że nie przejdziesz na emeryturę
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News