BiznesINFO.pl
biznes-info-640x433

Biznesinfo.pl

Pekao daje Polakom po 200 złotych. Warunki do spełnienia są dwa, ale banalnie proste

12 Sierpnia 2019

Autor tekstu:

Przemysław Terlecki

Pekao przygotował promocję, która ma przyciągnąć do banku nowych klientów. Instytucja oferuje bowiem do zgarnięcia 200 złotych, które łatwo można zgarnąć. Wystarczy jedynie wykonać dwie czynności warunkujące otrzymanie pieniędzy.

Pekao uszykował promocję skierowaną do nowych klientów. W rozumieniu banku nowy klient to osoba, która nie posiadała rachunku osobistego w Banku Pekao w okresie od 1.08.2018 do 31.07.2019. W tym wypadku kwalifikujemy się do uzyskania 200 złotych, które przygotował dla nowych klientów bank.

By jednak zyskać 200 złotych musimy zrobić dwie rzeczy. Po pierwsze - złożyć osobiście lub za pośrednictwem internetu wniosek o założenie Konta Przekorzystnego. Umowę musimy zawrzeć jednak nie później niż do końca sierpnia. Co ważne - w okresie wnioskowania należy wyrobić kartę debetową lub aplikację PeoPay. Portal Livesmarter.pl podkreśla także, że należy się spieszyć ze składaniem wniosku, ponieważ Bank Pekao zastrzegł sobie, że po osiągnięciu 10 tys. wniosków może promocję wyłączyć.

Pekao daje 200 złotych nowym klientom

Jednak samo założenie konta i karty debetowej lub PeoPay nie gwarantuje otrzymania 200 złotych. Drugim z warunków jest wykonanie określonych działań z nowootwartym kontem. Mowa tutaj o jednorazowym wpływie na konto o kwocie minimum 500 złotych. Nie liczą się w tym wypadku wpłaty z gotówki oraz przelewy z innych własnych kont w Banku Pekao.

Bank wymaga także, byśmy wykonali chociaż jedną transakcję z użyciem karty debetowej lub PeoPay. Livesmarter.pl podkreśla, że chodzi oczywiście o zakupy, a nie przelewy czy operacje w bankomacie. Co ciekawe, nie liczy się kwota transakcji. Istotne natomiast jest, by warunki spełnić do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy, czyli do końca września.

Dopiero po wykonaniu tych akcji możemy liczyć na wypłatę w wysokości 100 złotych. Kolejną stówkę możemy natomiast otrzymać pod warunkiem, że wykonamy te same czynności, co wcześniej w każdym z trzech kolejnych miesięcy po miesiącu, gdy warunki spełniliśmy po raz pierwszy. Oznacza to, że za przelanie w sumie na konto w 4 przelewach minimum 2000 złotych i 4 transakcjach kartą lub PeoPay otrzymamy w sumie 200 złotych.

Tagi:

pieniądzePekaokonta bankowe

Przemysław TerleckiAutor

Wydawca Biznesinfo. Dziennikarz z wykształcenia i z zamiłowania. Baczny obserwator polityki, nocnego nieba, a także rozwoju rynku piw kraftowych. Z mediami związany od lat, zwykle zaangażowany w komentowanie świata polityki.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@biznesinfo.pl

Podobne artykuły

pixabay, IADE-Michoko

Twój portfel

Ceny paliw. Analitycy nie przewidują gwałtownych wzrostów

Czytaj więcej >
pixabay, geralt

Twój portfel

Podwyżki cen prądu nieuniknione. W ciągu kilku lat dołożymy po 700 zł

Czytaj więcej >
Biznes Info

Twój portfel

Czekasz na paczkę? To się nie doczekasz, prędzej znikną Ci pieniądze z konta

Czytaj więcej >
Biznes Info

Twój portfel

Abonament RTV. Są stawki na przyszły rok

Czytaj więcej >
fot: Arkadiusz Ziolek/ East News. 10.04.2019. n/z Klawiatura z dlonia w rekawicy.

Twój portfel

Oszustwo na "Netflix" i na "PayPal". KNF ostrzega przed fałszywymi mailami

Czytaj więcej >
Oszczędzić na wywozie śmieci nie zawsze się da

Twój portfel

Mieszkańcy bloków bez liczników zapłacą krocie. Niezależnie od segregacji i oszczędzania wody

Czytaj więcej >