Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Niemiecki gigant w Polsce. Tłumy na otwarciach kolejnych sklepów
Maria Gil-Sobczyk
Maria Gil-Sobczyk 24.11.2023 21:26

Niemiecki gigant w Polsce. Tłumy na otwarciach kolejnych sklepów

WOOLWORTH-sklep-produkty-ceny
Woolworth/BUENA VISTA media group

Woolworth – jedna z najszybciej rozwijających się sieci domów towarowych i dyskontów w Niemczech – w maju otworzyła w naszym kraju pierwsze trzy sklepy, zaczynając od Krakowa, przez Poznań, po Warszawę. Potem uruchomiono placówki w Bełchatowie, Zielonej Górze, Łodzi, Dzierżoniowie, Gorzowie Wielkopolskim i Opolu. Teraz przyszła pora na kolejne lokalizację i atrakcyjne promocje z okazji otwarcia – donosi portal dlahandlu.pl.

Woolworth na polskim rynku. Właśnie otwarto kolejny sklep

Niemiecka sieć dyskontów pojawiła się na polskim rynku kilka miesięcy temu i od razu zyskała duże zainteresowanie klientów. Najświeższe otwarcie miało miejsce w Częstochowie w czwartek 23 listopada. Z tej okazji przygotowano specjalne promocje. Patelnie WMF można było nabyć już od 45 zł, bluzy i spodnie dresowe Nike od 120 zł, a walizki – od 70 zł. Klienci mogli też wygrać drobne upominki.

Na pewno nie będziemy zasypiać gruszek w popiele i już wkrótce zaprosimy mieszkańców kolejnych miast w gościnne progi naszych sklepów, w których wcielamy w życie ideę „Home of Discount”. Przed nami dużo ciężkiej, ale i satysfakcjonującej pracy przy rozwoju szyldu Woolworth. Jestem przy tym pewien, że dzięki szerokiemu asortymentowi produktów codziennego użytku, który liczy od 8 do 12 tys. pozycji na sklep, oraz uczciwym cenom szybko zaskarbimy sobie zaufanie i sympatię Polaków – przekazał w maju Radoslav Straka, Dyrektor ds. Sprzedaży w Woolworth Polska, w informacji nadesłanej do redakcji Biznesinfo. 

Ważny komunikat ZUS. Czas na dostarczenie tych dokumentów mija 1 stycznia 240 zł dla ponad 3 mln Polaków. Trzeba spełnić jeden prosty warunek

Co można kupić w Woolworth?

W ofercie sieci znajdują się m.in. odzież dla kobiet, mężczyzn i dzieci, artykuły gospodarstwa domowego, dekoracje i upominki, sprzęt AGD, zabawki, obuwie i galanteria skórzana, tekstylia domowe, artykuły papiernicze, produkty drogeryjne, kosmetyki oraz przekąski i napoje bezalkoholowe. 

Ambitne plany niemieckiego giganta

Sieć Woolworth  ma ambitne plany wobec polskiego rynku. Jeszcze kilka miesięcy temu informowała, że chce otwierać w Polsce od 15 do 20 obiektów w ciągu roku. Łącznie miałoby u nas działać nawet 400 sklepów. Najbliższe otwarcia czekają nas już 30 listopada w Lubinie przy ul. Ścinawskiej 20A oraz w Radomsku przy ul. Metalurgii 11.

poznan (1).jpgWoolworth/BUENA VISTA media group