Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Nawet 8 tys. zł za miesiąc. Żabka rekrutuje na konkretne stanowisko
Ada Rymaszewska
Ada Rymaszewska 13.03.2024 15:27

Nawet 8 tys. zł za miesiąc. Żabka rekrutuje na konkretne stanowisko

Żabka sklep
Fot. East News/Marek BAZAK

Szukasz pracy? Nie brakuje ci zapału? Być może ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Sieć sklepów Żabka rozpoczęła poszukiwania kurierów, mających obsługiwać zakupy w ramach usługi Jush. W zamian za sumienne wykonywanie obowiązków, firma gwarantuje naprawdę atrakcyjne wynagrodzenie i szereg benefitów. Jedyny problem tkwi w tym, że z oferty można skorzystać jedynie w dwóch miejscowościach w kraju.

Żabka Jush poszukuje kurierów

Żabka Jush, pod marką której działają tzw. dark story, czyli sklepy obsługujące tylko zamówienia internetowe, poszukuje kurierów, którzy zdecydują się dowozić zakupy ze sklepu do klienta w 15 minut. 

O atrakcyjnej ofercie informuje portal dlahandlu.pl, który przywołuje konkretne kwoty, jakie Żabka proponuje śmiałkom gotowym podjąć wyzwanie. I tak, za godzinę zgarnąć można 40 zł, za tydzień aż 2 tys. zł, a za miesiąc 8 tys. zł.

To jednak nie wszystko, bo poza gwarantowaną pensją, kurierzy dostaną też bonus za każde zrealizowane zamówienie, a wypłaty trafiać będą na ich konta co tydzień, na początku każdego kolejnego tygodnia pracy.

Czas tylko do 15 marca. Wielu Polaków zapłaci blisko 500 zł

Atrakcyjne warunki zatrudnienia w Żabce Jush

Ogłoszenie opublikowane przez Żabkę znaleźć można na oficjalnej stronie Jush w zakładce “Jeździj z nami!”. Tam wyczytamy ponadto, że czas pracy jest elastyczny, a w Warszawie istnieje nawet możliwość doboru dodatkowych godzin.

Nie wymagamy minimalnej liczby przepracowanych godzin w miesiącu. Możesz współpracować tyle, ile chcesz i kiedy tylko chcesz – możesz robić to codziennie od 7:00 do 23:00 (lub do 1:00 w Warszawie) - podaje Żabka.

Kurierzy nie będą z pewnością zawiedzeni także tym, że firma proponuje im służbową odzież (na chłodniejsze pory roku), rowery elektryczne i możliwość odpoczynku oraz odbycia przerwy lunchowej w magazynie Żabka Jush.

Chcesz pracować w Żabka Jush? Firma stawia wymagania

Rejestracja należy do bardzo prostych i szybkich, a firma nie wymaga doświadczenia w branży kurierskiej. Idealny kandydat powinien za to być pełnoletni, posiadać własny smartfon z systemem iOS lub Android, mieć rower albo skuter, pozwolenie na pracę w Polsce i komunikatywnie posługiwać się językiem polskim lub angielskim.

ZOBACZ: Pracownicy mogą zyskać 644 zł. Szykują się wielkie zmiany

Na tak kuszącą ofertę pracy mogą liczyć na razie tylko mieszkańcy stolicy i Krakowa, bo to w tych miastach (w wybranych dzielnicach) funkcjonują dark story Jush. W ubiegłym roku usługa została wycofana z Poznania, Katowic, Sopotu, Gdańska i Piaseczna.

Źródło: dlahandlu.pl, InnPoland, Żabka