BiznesINFO.pl
biznes-info-640x433

Biznesinfo.pl

150 złotych od mBanku. Trzeba zrobić banalnie prostą rzecz

12 Sierpnia 2019

Autor tekstu:

Przemysław Terlecki

mBank oferuje swoim klientom 150 złotych. Pieniądze zgarnąć łatwo, a zrobić to mogą szczególnie ci, którzy dotąd z bankiem nie mieli do czynienia. Warto się spieszyć, bo oferta nie będzie trwała wiecznie.

mBank wystartował z szóstą edycją promocji, którą kieruje do nowych klientów. Bank uszykował dla nich możliwość skorzystania z podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym Moje Cele, ale także przemawiające do wyobraźni jeszcze bardziej 150 złotych premii na start. Co jednak trzeba zrobić, by wejść w posiadanie tych nagród?

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez portal Livesmarter.pl, by wziąć udział w promocji, nie możemy posiadać w mBanku konta osobistego lub oszczędnościowego od 01.01.2017 roku. Jednakże posiadanie innych produktów bankowych, jak karty kredytowe czy konta firmowe nie wchodzi w grę. Spełnienie wspomnianych warunków otwiera nam drogę do wnioskowania o udział w promocji. Do 30 października musimy złożyć wniosek o eKonto osobiste wraz z kartą debetową. Należy pamiętać, by przy wnioskowaniu zaakceptować oświadczenia z punktu X. wniosku.

mBank rozdaje po 150 złotych

Co jednak, jeśli założymy już konto? Jak podaje Livesmarter.pl, musimy dokonać dwóch czynności, by dostać 150 złotych. Pierwszą z nich jest zasilenie nowootwartego konta sumą minimum 1000 złotych jednorazowym przelewem w ciągu 7 dni od jego otwarcia. Nie można zrobić tego jednak z innego konta w mBanku. Najlepiej, byśmy zrobili to, czerpiąc z innego naszego konta w innym banku.

Ponadto musimy dokonać minimum 5 płatności BLIKiem lub kartą, którą wydał nam mBank. Mowa o tej fizycznej lub podpiętej pod telefon. Na to mamy czas do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta. Jeśli więc to otworzyliśmy w sierpniu, do końca września musimy dokonać 5 transakcji za pomocą karty z logiem mBank. Premia wówczas na konto wpłynie na koniec jeszcze kolejnego miesiąca, a więc w wyżej wymienionym wypadku - do końca października.

Jeśli chcemy otrzymać kolejne 50 złotych, musimy po prostu powtórzyć operacje, które potrzebne były do zgarnięcia 100 złotych. A więc znów musimy jednorazowo przelać minimum 1000 zlotych i wykonać 5 transakcji kartą lub przez BLIK. Jeśli jednak szybciej spełnimy warunki promocji, szybciej też uzyskamy pieniądze.

Tagi:

PolskapieniądzemBankkonta bankowe

Przemysław TerleckiAutor

Wydawca Biznesinfo. Dziennikarz z wykształcenia i z zamiłowania. Baczny obserwator polityki, nocnego nieba, a także rozwoju rynku piw kraftowych. Z mediami związany od lat, zwykle zaangażowany w komentowanie świata polityki.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@biznesinfo.pl

Podobne artykuły

Polska i Świat

Mundial w Katarze. Pod jednym względem Polska wygrywa z Arabią Saudyjską

Czytaj więcej >
KMP Częstochowa

Polska i Świat

Bezpieczne Andrzejki 2022. Więcej patroli policji na drogach

Czytaj więcej >
Wikimedia Commons/Rakoon

Polska i Świat

Ważna zmiana w aptekach od 1 grudnia. Możesz mieć problemy z kupieniem leków na receptę

Czytaj więcej >

Polska i Świat

Walka ze smogiem w Krakowie. Najstarsze auta nie wjadą do miasta

Czytaj więcej >

Polska i Świat

Z Warszawy do Łodzi pociągiem już niedługo pojedziesz z prędkością 350km/h

Czytaj więcej >
Piotr Molecki/East News

Polska i Świat

Dopłaty do gazu. Premier Mateusz Morawiecki mówi o prawdopodobnych scenariuszach

Czytaj więcej >