mBank oferuje klientom po 150 złotych
Autor Przemysław Terlecki - 12 Sierpnia 2019

150 złotych od mBanku. Trzeba zrobić banalnie prostą rzecz

mBank oferuje swoim klientom 150 złotych. Pieniądze zgarnąć łatwo, a zrobić to mogą szczególnie ci, którzy dotąd z bankiem nie mieli do czynienia. Warto się spieszyć, bo oferta nie będzie trwała wiecznie.

mBank wystartował z szóstą edycją promocji, którą kieruje do nowych klientów. Bank uszykował dla nich możliwość skorzystania z podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym Moje Cele, ale także przemawiające do wyobraźni jeszcze bardziej 150 złotych premii na start. Co jednak trzeba zrobić, by wejść w posiadanie tych nagród?

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez portal Livesmarter.pl, by wziąć udział w promocji, nie możemy posiadać w mBanku konta osobistego lub oszczędnościowego od 01.01.2017 roku. Jednakże posiadanie innych produktów bankowych, jak karty kredytowe czy konta firmowe nie wchodzi w grę. Spełnienie wspomnianych warunków otwiera nam drogę do wnioskowania o udział w promocji. Do 30 października musimy złożyć wniosek o eKonto osobiste wraz z kartą debetową. Należy pamiętać, by przy wnioskowaniu zaakceptować oświadczenia z punktu X. wniosku.

Emerytura. Osoby urodzone po 1948 r. mogą dostać specjalną rekompensatęEmerytura. Osoby urodzone po 1948 r. mogą dostać specjalną rekompensatęCzytaj dalej

mBank rozdaje po 150 złotych

Co jednak, jeśli założymy już konto? Jak podaje Livesmarter.pl, musimy dokonać dwóch czynności, by dostać 150 złotych. Pierwszą z nich jest zasilenie nowootwartego konta sumą minimum 1000 złotych jednorazowym przelewem w ciągu 7 dni od jego otwarcia. Nie można zrobić tego jednak z innego konta w mBanku. Najlepiej, byśmy zrobili to, czerpiąc z innego naszego konta w innym banku.

Ponadto musimy dokonać minimum 5 płatności BLIKiem lub kartą, którą wydał nam mBank. Mowa o tej fizycznej lub podpiętej pod telefon. Na to mamy czas do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta. Jeśli więc to otworzyliśmy w sierpniu, do końca września musimy dokonać 5 transakcji za pomocą karty z logiem mBank. Premia wówczas na konto wpłynie na koniec jeszcze kolejnego miesiąca, a więc w wyżej wymienionym wypadku - do końca października.

Jeśli chcemy otrzymać kolejne 50 złotych, musimy po prostu powtórzyć operacje, które potrzebne były do zgarnięcia 100 złotych. A więc znów musimy jednorazowo przelać minimum 1000 zlotych i wykonać 5 transakcji kartą lub przez BLIK. Jeśli jednak szybciej spełnimy warunki promocji, szybciej też uzyskamy pieniądze.

Masz konto w banku? Już za niedługo płatności kartą będą dużo trudniejsze i bardziej skomplikowaneMasz konto w banku? Już za niedługo płatności kartą będą dużo trudniejsze i bardziej skomplikowaneCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 4000 zł dodatku do emerytury za szczególne osiągnięcie
  2. 300 plus na wyprawkę do szkoły. Do kiedy składać wnioski?
  3. Wakacje nad Bałtykiem drogie jak na Tureckiej Riwierze
  4. 10 000 zł za to, że nie przejdziesz na emeryturę

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na: Google News