Lidl stażyści pieniądze
wikimedia.org/Onderwijsgek
Autor Stanisław Węgrowski - 8 Marca 2020

Lidl szuka stażystów. Na jaką pensję mogą liczyć?

Lidl rozpoczął poszukiwania stażystów. Niemiecki dyskonter oferuje pracę w takich działach jak administracja, finanse czy logistyka. Jakie są warunki? Ile można zarobić na stażu w Lidlu? Odpowiadamy.

Lidl przyjmie osoby chętne na staż

Lidl rozpoczął rekrutację do programu stażowego “The Lidl Way to Career” na 2020 rok. “Nieważne, na którym roku studiów jesteś. Liczy się pracowitość, ambicja i gotowość do podejmowania wyzwań. Jeśli masz w sobie te cechy, to ułatwimy Ci udany start w życiu zawodowym!” - czytamy w ogłoszeniu sieci Lidl.

Możesz zapłacić do 10 000 zł kary, gdy listonosz porzuci przesyłkę. A grozi nawet aresztMożesz zapłacić do 10 000 zł kary, gdy listonosz porzuci przesyłkę. A grozi nawet aresztCzytaj dalej

Lidl zapłaci stażystom

Lidl zapewnia płatną umowę stażową wraz z wynagrodzeniem w wysokości 3300 zł brutto miesięcznie. Sieć zapowiada też, że w ramach programu stażyści będą mieli możliwość współpracy z najlepszymi specjalistami w swojej dziedzinie i zdobędą cenne doświadczenia. Ponadto, stażyści będą realizować własne, autorskie projekty pod okiem starszego stażem mentora.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Wielu Polaków w ogóle nie ma pojęcia. Ty też możesz dostać zwrot z kredytu
2. Przykre wieści z Watykanu. Potwierdzono przypadek zakażenia

Program stażowy trwa trzy miesiące, od 1 lipca do 30 września 2020 roku. W tym czasie Lidl zapewnia szkolenia w strukturach sprzedaży i logistyki magazynowej, a także wdrożenie w dziale docelowym i realizację samodzielnego projektu. Aplikacje można składać od 2 marca do 8 kwietnia 2020 roku.

Najpopularniejsze samochody używane kupowane przez Polaków. Sprzedaż rośnie wbrew światowym trendomNajpopularniejsze samochody używane kupowane przez Polaków. Sprzedaż rośnie wbrew światowym trendomCzytaj dalej

Lidl podnosi pensje

Warto przypomnieć, że pracownicy sieci Lidl zarabiają coraz więcej. W marcu otrzymali podwyżki. W tym momencie podstawowe zarobki pracowników wahają się od 3400 zł do 4150 zł brutto. Wysokość pensji jest zależna m.in. od lokalizacji sklepu Lidl i doświadczenia. Im dłuższy staż pracy, tym większe zarobki. Oczywiście na umowie o pracę.

Sieć Lidl oferuje swoim pracownikom także pakiet bonusów w postaci prywatnej opieki medycznej, ubezpieczeniem, kartą Multisport, dotacją na kursy językowe, szkoleń czy wyprawką dla dzieci.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zdjęcie miejsca, w którym pochowany zostanie Paweł Królikowski w sieci. Smutne
  2. Dziennikarz TVP ma problemy ze zdrowiem. Trafił do szpitala
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. ZUS zdradził sekret jak dostawać emeryturę o 15 proc. większą. Ma to być wyjątkowo proste
  5. Możesz zapłacić 270 zł albo nałożą na ciebie karę. Kontrole trwają w całym kraju
  6. Mieszkańcy przeżyli chwile grozy, 9 ofiar śmiertelnych. Zniszczenia są ogromne, tornado za granicą
Produkty za które już za miesiąc będziesz płacił dużo więcej. Wszystko przez podatkiProdukty za które już za miesiąc będziesz płacił dużo więcej. Wszystko przez podatkiCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News