Zarobki w Lidlu okazują się całkiem atrakcyjne
eastnews/Arkadiusz Ziolek
Autor Radosław Święcki - 3 Maja 2020

Lidl: lista płac w sieci. Kasjerzy z pensją 4,6 tys. zł

Nawet 4,6 tys. zł brutto mogą zarobić osoby pracujące na kasie w Lidlu. Choć taka stawka przysługuje bardziej doświadczonym pracownikom, to także ci początkujący nie mają powodów do narzekania.

Jakie Lidl oferuje zarobki?

Tak często obśmiewana praca na kasie w Lidlu okazuje się całkiem opłacalnym zajęciem, zwłaszcza w nadchodzących ciężkich czasach, gdy o pracę może nie być łatwo.

Sieć wprowadziła podwyżki jeszcze przed wybuchem pandemii koronawirusa w Polsce, czyli na początku marca. Szczegóły zmian w wynagrodzeniach podaje – za Gazetą.pl – Gazeta Krakowska.

Na wstępie należy podkreślić, że wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od wielu czynników, takich jak m.in. lokalizacja sklepu, czy doświadczenia pracownika.

Od kiedy będzie otwarty fryzjer i kosmetyczka? Rzecznik rządu podał terminOd kiedy będzie otwarty fryzjer i kosmetyczka? Rzecznik rządu podał terminCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:
1. Rząd szykuje nowy podatek. Dotknąć on może bardzo wielu Polaków
2. Tomasz Sekielski zaskoczy wszystkich. Szykuje coś, czego nikt się nie spodziewał, chodzi o kolejną produkcję filmową

Na starcie Lidl oferuje zarobki na poziomie od 3,4 tys. zł do 4,1 tys. zł brutto, czyli ponad 2,5 tys. zł netto. Ale już osoby, które mają jakikolwiek staż mogą liczyć na pensje w przedziale 3,5 tys. – 4,35 tys. zł brutto. Z kolei kasjerzy, którzy przepracowali dwa lata mogą maksymalnie zarobić 4,6 tys. zł. To jednak nie wszystko, bowiem poza wynagrodzeniami pracownicy sieci mogą liczyć również na benefity pozapłacowe, jak np. bony towarowe, czy przyznawane nieco rzadziej świadczenia socjalne, bądź ubezpieczenia na życie.

Warto podkreślić, że w ubiegłym roku kasjerzy w Lidlu zarabiali średnio 2000 zł „na rękę”.

Sąsiad Polski planuje już powrót do normalności. Szybsze znoszenie ograniczeń już zarazSąsiad Polski planuje już powrót do normalności. Szybsze znoszenie ograniczeń już zarazCzytaj dalej

Ile zarabiają magazynierzy?

Gazeta ujawnia również na jakie zarobki mogą liczyć pracownicy magazynów. Początkujący magazynier obsługujący wózek widłowy zarabia 4050 zł brutto, ale już magazynier po trzech latach pracy może liczyć na wynagrodzenie wynoszące niespełna 5000 zł btutto. Z kolei magazynier zajmujący się komisjonowaniem towaru na początku swojej pracy zarabia 4000 zł brutto, zaś po trzech latach pracy 4800 zł brutto.

W sieci sklepów Lidl pracuje obecnie ok. 18 tys. osób.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tragiczne wieści z pogotowia. Nie żyje ratownik medyczny, nieoficjalnie mówi się o jednej przyczynie
  2. Jakie choroby są przeciwskazaniem do zrobienia prawa jazdy? Warto je znać przed rozpoczęciem kursu
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. 1200 zł dla 50 tys. Polek. Po pieniądze wystąpić mogą też mężczyźni
  5. Czekają nas znaczne zmiany w wywozie śmieci. Segregacja nie będzie konieczna dla części Polaków
  6. Polskie hotele dostały zalecenia na jutro. Są zawrotne, szczegóły aż trudno sobie wyobrazić
Nie chciałbyś siedzieć w tych autach podczas wypadku. Popularne samochody niemal jak pułapka, wszyscy kierowcy powinni wiedziećNie chciałbyś siedzieć w tych autach podczas wypadku. Popularne samochody niemal jak pułapka, wszyscy kierowcy powinni wiedziećCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News