Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Finanse > Kumulacja Lotto 11 maja. Rośnie pula nagród. Tyle do wygrania w sobotę
Michał Górecki
Michał Górecki 10.05.2024 21:31

Kumulacja Lotto 11 maja. Rośnie pula nagród. Tyle do wygrania w sobotę

Lotto
Fot. Mat. prasowe - Lotto

Lotto: kumulacja w sobotę 11.05.2024 r. Już w sobotę 11 maja kumulacja w Lotto sięgnie 7 milionów złotych, ze względu na brak zwycięstw. Ostatnia kumulacja, jak przypomina Lotto, została rozbita 30 kwietnia.

LOTTO: kumulacja w sobotę 11 maja. Ile można wygrać?

Lotto, jak informuje sam totalizator, jest grą kulminacyjną, co oznacza, że nieskonsumowane wygrane przechodzą na kolejne losowania “Jeśli w losowaniu nie padnie tzw. szóstka, pula na tę wygraną przechodzi na kolejne losowanie” - czytamy. Im więcej osób zagra, tym większa staje się pula to "zgarnięcia", bo kwota do wygrania zależy od liczby zawartych zakładów. 

Zobacz: Grasz w Lotto? Powinieneś to wiedzieć, te liczby padają najczęściej

Kiedy następna kumulacja Lotto? W sobotę 11 maja w losowaniu Lotto jest do wygrania 7 milionów złotych. Losowanie odbędzie się o godzinie 22.00, a relację z niego w czasie rzeczywistym można śledzić na stronie TVP3 lub w internecie na stronie lotto.pl.

Inwestor zdecyduje o polityce miasta. Europejski Kongres Gospodarczy

Kulminacja w Lotto (sobota, 11 maja)

Przypomnijmy, że zasadę kumulacji wygranych I, czyli najwyższego stopnia, wprowadzono w listopadzie 1996 r. Od tamtej pory pule wygranych mogą eskalować do ogromnych kwot. Jak dotąd rekordowa sięgnęła 57. 800 000 zł, odnotowano ją 7 maja 2016 r.

Zobacz też: Nowe składki ZUS. W 2025 r. będą historycznie wielkie. Przedsiębiorcy zapłaczą

Lotto: jak grać, gdzie sprawdzać wyniki?

Wszelkie dane dot. Totalizatora Sportowego znajdziesz na oficjalnej stronie Lotto. Firma udostępnia tam szczegółowe dane dot. wygranych, terminów losowań czy właśnie kulminacji. Z poziomu strony organizatora loterii można też kupić los i przeczytać instrukcję jak grać.