Nowości w kolekturach Totalizatora Sportowego
Obraz Krzysztof Jaracz z Pixabay
Autor Kasper Starużyk - 28 Października 2020

Totalizator Sportowy zapowiada duże zmiany w kolekturach. Grający w Lotto czy zdrapki poczują różnicę

Rewolucja w LOTTO. Totalizator Sportowy zapowiada ogromne zmiany. Klienci poczują różnicę już przy wejściu do kolektury.

Totalizator Sportowy zapowiada wymianę całego systemu centralnego. Liczy on sobie już 9 wiosen i potrafi przysparzać problemów. Ma być łatwiej, prościej i bardziej mobilnie. Lotto zapowiada, że zmiany w kolekturach będą przeprowadzane stopniowo, a cała akcja powinna zostać sfinalizowana do końca 2023 roku.

Lotto wprowadza nowe gry i zdrapki

Jak zapowiada Totalizator Sportowy, jeszcze w tym roku do kolektur trafią nowe zdrapki i gry. To jednak nie koniec, bo oferta ma być stale ubogacana. Co czeka klientów i pasjonatów gier od LOTTO?

Interia informuje, że kolektury zostaną doposażone w nowe urządzenia do sprzedaży gier, powstanie także zupełnie nowy system centralny do obsługi gier liczbowych, loterii pieniężnych i sprzedaży zdrapek. Ponadto pojawi się zupełnie nowy system do interaktywnej sprzedaży oraz oprogramowanie, które ma na celu wspieranie biznesu. Aby prowadzić zmiany, Totalizator Sportowy ogłosił postępowanie zakupowe. Wygrało je konsorcjum IGT. Umowa ma obowiązywać do końca 2028 roku z możliwością przedłużenia o 3 lata.

Okres ochrony już minął. Teraz Polacy z długami muszą spodziewać się odcięcia prąduOkres ochrony już minął. Teraz Polacy z długami muszą spodziewać się odcięcia prąduCzytaj dalej

– Trudno było realizować nasze ambicje na starym sprzęcie, który generacyjnie jest sprzed dwóch dekad – powiedział cytowany przez Interię Olgierd Cieślik, prezes Totalizatora Sportowego. Wskazuje przy tym, że sprzedaż gier pieniężnych oraz liczbowych to kluczowa działalność spółki, więc inwestycje w nie są strategiczne.

Jak informują dziennikarze z Interii konsorcjum IGT jest dostawcą obecnego systemu sprzedażowego oraz systemu interaktywnego. Umowa zawarta na obsługę systemu dla kolektur została podpisana kilka lat temu i obowiązuje do końca listopada 2021 roku.

Idzie rewolucja

Totalizator Sportowy informuje, że obecny system zostanie poszerzony o nowe funkcje jeszcze w 2021 roku. Klienci mają już wkrótce poczuć różnicę – zapowiada w Interii TS. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez spółkę, obecny system będzie wciąż aktualizowany i poszerzany o nowe funkcje, aż docelowo zostanie on całkowicie wymieniony.

DZISIAJ GRZEJE:

1. Niestety, Boże Narodzenie będzie wyglądać zupełnie inaczej w tym roku. Minister zdrowia z nieprzyjemnymi informacjami
2. Uwaga rodzice i uczniowie, od dziś od rana nagła zmiana. Trzeba się przygotować, każdy musi wiedzieć
3. Segregacja śmieci znowu do zmiany? Nie wypełnisz obowiązku, spodziewaj się grzywny albo aresztu

– Z jednej strony będzie to kontynuacja naszej długoletniej współpracy z Totalizatorem Sportowym, z drugiej jednak każde wdrożenie to nowe wyzwania, zupełnie inne wymagania sprzętowe i organizacyjne. Zatrudniając w Warszawie blisko 300 osób, jesteśmy w stanie oddelegować do tego projektu naszych najlepszych i najbardziej doświadczonych specjalistów, co zagwarantuje bezproblemowy przebieg wszystkich prac wdrożeniowych – wskazuje w Interii Wojciech Włodarczyk, prezes IGT Poland.

Z kolei Totalizator Sportowy wskazuje, że nowa umowa z IGT jest transformacją technologiczną dla Lotto. – Umowy, która obowiązuje do końca listopada 2021 r., w zasadzie nie da się porównać do nowej, która właśnie została podpisana. Zmieniło się wszystko: model współpracy, który teraz zakłada większe zaangażowanie ze strony spółki w bieżące operacje, model rozliczeń z dostawcą, czy warunki dotyczące jakości usług. Udostępnione nam zostanie znacznie więcej usług i oprogramowania, a jednocześnie zapewniono nam więcej swobody w codziennych operacjach. Fundamentem działania nowoczesnych systemów informatycznych jest łatwość integracji i na ten element postawiliśmy szczególny nacisk w postępowaniu – cytuje prezesa Totalizatora Sportowego portal Interia.

Spółka planuje rozbudowywać sukcesywnie swoją ofertę produktową. Wdrażane mają być nowe gry i loterie. Jak zapowiada Totalizator Sportowy, pojawią się one w aplikacji mobilnej oraz na stronie internetowej jeszcze w tym roku, czytamy w Interii.

Obecnie TS dysponuje ogromną, liczącą ponad 18 tys. punktów siecią sprzedaży. Od dwóch lat TS rozwija swój biznes w dziedzinie kasyna internetowego oraz salonów gier na automatach.

Całkowity lockdown jeszcze w tym tygodniu? Premier ma czekać tylko na jedną informacjęCałkowity lockdown jeszcze w tym tygodniu? Premier ma czekać tylko na jedną informacjęCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Jurek Owsiak zakażony koronawirusem. "Apeluję: dbajcie o siebie"
  3. Dziś obchodziłaby urodziny. Agnieszka Kotulanka przegrała z niezwykle niebezpieczną chorobą, nie wolno jej lekceważyć
  4. Wpływ pandemii na bankomaty jest ogromny. Wypłaty gotówki rekordowo niskie
  5. Znakomite informacje dla rodziców. Dodatkowe zasiłki opiekuńcze wracają, wiemy na jakich zasadach
  6. Biedronka przygotowuje się na Wszystkich Świętych. Nie tylko kupisz znicze za pół darmo, ale jeszcze ci dopłacą
  7. Nie żyje wschodząca gwiazda futbolu. 17-latek zmarł w tajemniczych okolicznościach, opłakują go czołowi piłkarze świata
  8. Niebiańska przyjemność spod ręki wybitnej kucharki. Rogaliki z przepisu siostry Anastazji nie mają sobie równych
Kinga Duda wreszcie przemówiła. Córka prezydenta wyraziła swoje zdanie o aborcjiKinga Duda wreszcie przemówiła. Córka prezydenta wyraziła swoje zdanie o aborcjiCzytaj dalej

Koniecznie obejrzyj:

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News