ing
needpix
Autor Paulina Musianek - 1 Marca 2020

Lepiej przyszykuj sobie gotówkę. Dwa banki zaplanowały przerwy w dostępnie do swoich usług

ING Bank Śląski i Bank Pekao przeprowadzą prace serwisowe w najbliższych dniach. Klienci muszą być gotowi na utrudnienia w dostępie do bankowości elektronicznej a także płatności kartą i za pośrednictwem Blik.

ING Bank Śląski przeprowadza prace serwisowe

ING Bank Śląski przerwę techniczą zapowiedział na noc z niedzieli na poniedziałek 1-2 marca od godz. 24:00 do 4:00. Klienci banku muszą przygotować się, że ogranoczony będzie dostęp do bankomatów i wpłatomatów, Mojego ING oraz aplikacji mobilnej Moje ING mobile, ING Business i jego wersji mobilnej, płatności BLIK, przelewów ekspresowych, a także płatności internetowych - Płać z ING.

Pojawią się również trudności z aktywacją kart i nadawaniem kodów PIN. Niemożliwe też bądą zamówienia karty Mastercard w telefonie, przypisanie do telefonu karty Mastercard w telefonie (aktywacja płatności), dodawanie karty VISA zbliżeniowa do aplikacji Google Pay oraz Apple Pay i wykonywanie przelewu z rachunku karty kredytowej. ING Bank Śląski radzi, aby klienci wypłacili wcześniej gotówkę.

Pekao również zaplanował przerwę techniczną

Bank Pekao podobnie jak ING zaplanował na ten weekend prace serwisowe. Odbędą się one 1 marca w godzinach 4:30-10:30. Klienci banku musza przygotować się na trudności w używaniu wielowalutowej karty debetowej, karty Visa Debit Gold, Visa Business SME oraz aplikacji PeoPay. Bank zaleca klientom, aby wypłacili wcześniej gotówkę.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News