W ING i innych bankach w weekend będą trwać prace serwisowe.
Pikist
Autor Julian Bakuła - 18 Września 2020

Raczej nie ma po co podchodzić do bankomatów. Kilka największych banków w weekend odetnie klientów

Klienci jedenastu banków mogą spodziewać się w weekend różnego rodzaju utrudnień w dostępie do bankomatów czy bankowości internetowej i mobilnej. Banki ING, PKO BP, Santander, Getin Bank, Nest Bank, Alior Bank, BPS, Inteligo, BPS, Banku Pekao oraz BOŚ zapowiadają prace serwisowe na weekend.

ING, Alior, Pekao i inne banki zapowiadają praca serwisowe na weekend

W najbliższy weekend aż w 11 bankach prowadzone będą prace serwisowe, które mogą oznaczać spore utrudnienia dla ich klientów. Klienci ING, PKO BP, Santander, Getin Bank, Nest Bank, Alior Bank, BPS, Inteligo, BPS, Banku Pekao oraz BOŚ mogą mieć ograniczony dostęp do bankowości internetowej i mobilnej oraz trudności w dokonywaniu wypłat z bankomatów oraz wpłat do wpłatomatów. Poniżej przedstawiamy rozpiskę spodziewanych utrudnień w poszczególnych bankach wraz z terminami i godzinami, w których można spodziewać się ograniczonej dostępności różnych usług bankowych.

PKO BP z nową możliwością dla klientów. Przelewy mogą wyglądać teraz zupełnie inaczejPKO BP z nową możliwością dla klientów. Przelewy mogą wyglądać teraz zupełnie inaczejCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:
1. Cztery razy wyższe mandaty, postój jako kara. Zmiany w kodeksie drogowym są tylko kwestią czasu?
2. Bill Gates ostrzega. Liczba ofiar może zwiększyć się dwukrotnie
3. Oszczędności Polaków topnieją w oczach. Straty wynoszą nawet miliardy złotych, nie ma na to rady?

Klienci ING, PKO BP czy Santandera mogą spodziewać się weekendowych utrudnień

 • Prace serwisowe w banku Santander potrwają od godziny 23 w piątek (18.09) do godziny 7 rano w sobotę (19.09). W tym czasie niemożliwe będzie logowanie do bankowości internetowej i mobilnej. Z kolei już od godziny 22 w piątkowy wieczór do godziny 7 kolejnego dnia klienci banku Santander nie będą mogli korzystać z płatności Blik, z kantoru internetowego, z przelewów natychmiastowych i Przelewów24.
 • W sobotę (19.09) o godzinie 22 rozpoczną się także prace serwisowe w Banku Pekao. Klienci banku mogą mieć ograniczone możliwości korzystanie z funkcji bankowości internetowej i mobilnej oraz z płatności kartą w ramach zakupów internetowych. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 3 nad ranem w niedzielę (20.09), przy czym kilkuminutowe przerwy w dostępności niektórych usług mogą przedłużyć się do godziny 13:30 w niedzielę.
 • Z kolei od północy do godziny 6 rano w niedzielę (20.09) potrwa przerwa techniczna w Getin Banku. Klienci nie będą mogli logować się do systemów bankowości internetowej i mobilnej.
 • Pomiędzy godziną 21 w sobotę (19.09) a 6:30 w niedzielę (20.09) prace serwisowe w Nest Banku poskutkują utrudnieniami w korzystaniu z bankowości internetowej oraz mobilnej. Niedostępne będą także usługi przelewów natychmiastowych, doładowania telefonu komórkowego, operacji na saszetkach, zarządzenia celami oszczędnościowymi, płatności za zakupy internetowe oraz zasilania rachunku kart debetowych i kredytowych. W tym czasie nie będzie można również otworzyć nowego rachunku bankowego ani złożyć wniosku o wydanie karty.
 • Prace serwisowe na weekend przewiduje także Bank Polskiej Spółdzielczości (BPS). Rozpoczną się one w piątek (18.09) o godzinie 23:00 i potrwają do godziny 1 nad ranem w sobotę (19.09). W tym czasie niedostępne będą usługi bankowości elektronicznej.
 • W Alior Banku pomiędzy godziną 1 nad ranem w sobotę (19.09) a 3 nad ranem w niedzielę (20.09) występować będą utrudnienia w korzystaniu z kart płatniczych, w wypłatach bankomatów oraz w korzystaniu z kart płatniczych.
 • Także w banku ING od północy z niedzieli na poniedziałek (20-21.09) do godziny 5:30 w poniedziałkowy ranek niemożliwe będą wypłaty z bankomatów i wpłaty do wpłatomatów, jak również logowanie do bankowości internetowej i mobilnej, a ponadto niedostępne będą płatności Blik, przelewy ekspresowe, płatności internetowe za pomocą Płać z ING oraz płatności 3DSecure. Klienci nie będą mieli w tym czasie również możliwości aktywowania kart, zmieniania limitów transakcyjnych, ubezpieczania i nadawania kodów PIN, zamawiania kart płatniczych, przypisywania kart w aplikacji i dodawania ich w portfelach mobilnych. Niemożliwe będzie również wykonywanie operacji na rachunkach kart kredytowych oraz składanie wniosków. Z kolei od godziny 14 w sobotę niedostępne będą usługi przelewów wewnętrznych między rachunkami w ING oraz przelewów zewnętrznych przyjętych, a od godziny 0:30 do 1:30 w poniedziałek możliwe będą ograniczenia w realizacji transakcji płatniczych w sklepach oraz w wypłacaniu i wpłacaniu gotówki w bankomatach ING oraz Planet Cash.
 • Klienci PKO BP nie będą mieli dostępu do aplikacji mobilnej IKO oraz płatności zbliżeniowych IKO od godziny 0:30 do 2 w niedzielę (20.09).
 • W tych samych godzinach w PKO BP potrwają również prace serwisowe w banku Inteligo, które wiązać się będą z podobnymi utrudnieniami dla klientów.
 • Pomiędzy godziną 4 a 8 rano w niedzielę (20.09) klienci mBanku nie będą mieli możliwości dokonywania przelewów na telefon Blik w aplikacji mobilnej, płatności Blikiem w sklepie internetowym, przelewów ekspresowych oraz wypłat gotówki z bankomatów, a od godziny 5 do 8 tego samego dnia niedostępne będą dla nich usługi mKantoru w bankowości internetowej i mobilnej.
 • Od godziny 8 do 16 w niedzielę (20.09) z trudnościami będą musieli się zmierzyć także klienci Banku Ochrony Środowiska (BOŚ). Nie będą oni mieli dostępu do bankowości internetowej oraz BOŚBank24 i Usługi TeleBOŚ.
Ważna informacja Ministerstwa Cyfryzacji ws. dowodów osobistych. Istnieje nowa możliwość na wyciągniecie rękiWażna informacja Ministerstwa Cyfryzacji ws. dowodów osobistych. Istnieje nowa możliwość na wyciągniecie rękiCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

 1. Narzeczona Artura Szpilki pokazała swoje ciało tysiącom Polaków na Instagramie. Zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
 2. Wiadomości TVP wreszcie zabrały głos, wielu na to czekało. Prawie nikt nie spodziewał się podobnego materiału
 3. Matka nie otrzymała świadczenia na dziecko? Może dostać je ojciec, ale pod jednym warunkiem
 4. Podobnej sytuacji nie było od 15 lat. Rzecznik rządu kreśli czarny scenariusz, PiS powinno się obawiać?
 5. Klient Biedronki opublikował demaskujący film. Oburzająca sprawa poruszyła internautów
 6. GIS właśnie wydał pilne ostrzeżenie, konsekwencje mogą być tragiczne. Wiele osób uwielbia produkt
Emerytura honorowa coraz częściej przyznawana. Spełniając tylko jeden warunek, otrzymują dodatkowe kilka tysięcy złotychEmerytura honorowa coraz częściej przyznawana. Spełniając tylko jeden warunek, otrzymują dodatkowe kilka tysięcy złotychCzytaj dalej

Koniecznie obejrzyj:

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News