ING z komunikatem do klientów
BiznesInfo
Autor Maria Glinka - 5 Grudnia 2020

ING wystosował pilny komunikat. Zdecydowano o wprowadzeniu ograniczeń

Klienci ING muszą przygotować się na weekendowe utrudnienia. Wszystko z uwagi na planowane prace serwisowe. Najbardziej uciążliwy będzie brak możliwości wykonywania zabiegów technicznych powiązanych z kartami płatniczymi.

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

 • W jakich godzinach odbędą się prace serwisowe w ING
 • Które funkcje będą czasowo wyłączone
 • Co zrobić, gdy w czasie przerwy pojawią się problemy

Kilkugodzinne przerwy w ING. Użytkownicy bez dostępu do kluczowych serwisów

ING wydał specjalne oświadczenie skierowane do wszystkich klientów. Zarówno w nocy z soboty na niedzielę, jak i z niedzieli na poniedziałek bank przeprowadzi rutynowe prace serwisowe. Klienci mogą mieć trudności z dostępem do niektórych funkcji oferowanych przez ING.

Pierwsza przerwa została zaplanowana między 01:00 a 3:00 w nocy z 5 na 6 grudnia. W tym czasie mogą pojawić się problemy w obsłudze funkcji kartowych w MojeING i ING Business.

ZUS wygadał się jak można zwiększyć swoją emeryturę. Rozwiązanie jest banalne, a mało kto z niego korzystaZUS wygadał się jak można zwiększyć swoją emeryturę. Rozwiązanie jest banalne, a mało kto z niego korzystaCzytaj dalej

Przerwa w ING w nocy z 5 na 6 grudnia

ING informuje, że przez 3 godziny klienci nie będą mogli również aktywować kart, modyfikować limitów transakcyjnych, ubezpieczać kart i nadawać kodów PIN. Czasowo wyłączona zostanie także usługa zamawiania kart płatniczych. W dalszym ciągu będą aktywne transakcje kartowe i płatności przy pomocy BLIK.

Z uwagi na prace modernizacyjne w poszczególnych serwisach ING użytkownik nie będzie miał możliwości przypisania do telefonu komórkowego kart płatniczych w aplikacji Moje ING Mobile. Co więcej, dodawanie kart z poziomu portfeli zewnętrznych również zostanie zawieszone. Dotyczy to takich aplikacji jak Apple Pay, Garmin Pay i Google Pay.

Nadchodzi europejska emerytura. Polski system czeka rewolucjaNadchodzi europejska emerytura. Polski system czeka rewolucjaCzytaj dalej

Ponadto klient nie będzie mógł wykonywać operacji na rachunku karty kredytowej. Wyłączona zostanie możliwość składania wniosku o pożyczkę, konto osobiste, firmowe i oszczędnościowe.

ING radzi, aby w razie konieczności zastrzeżenia karty skontaktować się bankiem drogą telefoniczną.

Utrudnienia przy bankomatach w nocy z 6 na 7 grudnia

Kolejne prace serwisowe w ING odbędą się w nocy z 6 na 7 grudnia w godzinach 23:30-3:30. Choć przerwa będzie dłuższa to większość możliwości, z których na co dzień korzystają klienci ING, zostanie przywrócona.

ING przekazuje w komunikacie, że we wskazanych godzinach mogą nastąpić chwilowe przerwy w realizacji transakcji wpłat w bankomatach sieci Planet Cash/ING.

Teksty wybrane specjalnie dla Ciebie:

 1. Niesamowita historia unikatowego banknotu. Jest wart 200 razy więcej niż nominał
 2. Oszuści znaleźli bardzo sprytny sposób. Można stracić wszystko
 3. 1200 zł co miesiąc dla rodzica. Z nowego programu korzysta prawie 60 tys. osób
Wystarczy że otworzysz wiadomość. Bank ma związane ręce, można stracić wszystkie pieniądzeWystarczy że otworzysz wiadomość. Bank ma związane ręce, można stracić wszystkie pieniądzeCzytaj dalej

ING w czołówce banków w Polsce

ING to bank komercyjny, który rozpoczął swoją działalność w 1988 r. Zaufanie do tej instytucji systematycznie wzrasta na przestrzeni lat. W 2016 r. ING obsługiwał 4,1 mln użytkowników.

Natomiast według najnowszego raportu prnews.pl w III kwartale 2020 r. ING uplasował się na czwartym miejscu w rankingu banków z największą liczbą użytkowników. Konto w ING posiada 4,7 mln osób, spośród których 4,2 mln stanowią klienci indywidualni. Wyprzedzają go takie banki jak: PKO, Pekao i Santander.

Możesz dostać Fajniaka w Biedronce zupełnie za darmo. Jednak tylko przez jeden dzieńMożesz dostać Fajniaka w Biedronce zupełnie za darmo. Jednak tylko przez jeden dzieńCzytaj dalej

Zobacz także w naszych serwisach:

 1. Nowa groźna odmiana grypy na Mazowszu. Próbki trafiły do laboratorium
 2. Kierowca zagapił się na autostradzie. VW Passat wbił się w TIR-a
 3. Biedronka definitywnie wycofuje jeden z głównych produktów
 4. Polskie emerytury z coraz większymi problemami. Jest czego się obawia
 5. Godziny dla seniorów: Kara, jaką można zapłacić zwala z nóg
 6. Niewiarygodne, ile zarabia Piotr Żyła, nie mieści się w głowie
 7. Powalający przepis Ani Lewandowskiej na placki ziemniaczane
Niesamowita historia unikatowego banknotu. Niemy świadek historii warty 200 razy więcej niż jego nominałNiesamowita historia unikatowego banknotu. Niemy świadek historii warty 200 razy więcej niż jego nominałCzytaj dalej

KONIECZNIE OBEJRZYJ:

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News