Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Polska i Świat > "Gazeta Polska" po burzy medialnej zmienia napis na swoich naklejkach
Paulina Musianek
Paulina Musianek 24.07.2019 02:00

"Gazeta Polska" po burzy medialnej zmienia napis na swoich naklejkach

biznes-info-640x433
Biznesinfo.pl

Napis na naklejce teraz brzmi: "Strefa wolna od ideologii od LGBT". Jednak wciąż nie wiadomo, tak jak z poprzednim, co ma dokładnie oznaczać. Według redaktora naczelnego, ma to na celu.... “ochronę praw homoseksualistów”.

Bojkot nienawistnej naklejki

Nie ma u nas miejsca na jawną dyskryminację i na treści łamiące prawo. Empik jest strefą pełną tolerancji, każdy jest u nas mile widziany, wszystkich traktujemy z szacunkiem – podkreśliła rzeczniczka Empiku informując, że w sieci nie będzie można kupić wydania gazety z naklejką. Zaś na Twiiterze BP ogloszono, że BP nie popiera postaw wyrażających niechęć wobec jakiejkolwiek grupy ludzi, unikamy podziałów, szanujemy każdego człowieka. Jak widać, takie działania oraz głośny sprzeciw społeczeństwa dają skutki. 

Chociaż “Gazeta Polska” nadal ma zamiar dołączać do środowych wydań naklejkę z przekreśloną tęczą, to za pewien sukces można uznać zmianę napisu. 

Sakiewicz: homoseksualiści „niczym się od nas nie różnią”. Ale LGBT to "tęczowy zamordyzm"

Redaktor naczelny “Gazety Polskiej” Tomasz Sakiewicz poinformował, że chce upomnieć się o wszystkich, którzy czują się udręczeni lewacką, neototalitarną ideologią LGBT. […] Chcemy, żeby homoseksualiści mieli w Polsce takie same prawa jak wszyscy inni. Dodał także, że choć homoseksualiści niczym się od nas nie różnią i mogą robić co chcą, to ideologia LGBT nie może się narzucać osobom o konserwatywnych poglądach - podsumowuje zaskakującą wypowiedź naczelnego Newsweek. Portal celnie komentuje też, że chyba według Sakiewicza homoseksualizm i LGBT to dwa, nie związane z sobą pojęcia. LGBT w "Gazecie Polskiej określane jest "tęczowym zamordyzmem".

Wcześniej naczelny “Gazety Polskiej” twierdził, że akcja była między innymi protestem przeciwko cenzurze wytwarzanej przez ruch LGBT. Oprócz tego, zarzuca Empikowi, że sprzedaje pisma ostro atakujące katolików, ale nie pozwala krytykować ideologii LGBT, która ma wszelkie cechy ideologii totalitarne - jak pisze portal Wirtualne Media.

Tagi: LGBT