BiznesINFO.pl > Handel > Dino znów szaleje. Rozdaje produkty za darmo, klienci będą walić drzwiami i oknami
Paulina Antoniak
Paulina Antoniak 20.09.2023 17:17

Dino znów szaleje. Rozdaje produkty za darmo, klienci będą walić drzwiami i oknami

Dino, Sieć Dino
Wikimedia/Łukasz Świerczewski

Sieć Dino postanowiła ponownie zaskoczyć swoich klientów. Przygotowała promocję, w którą aż ciężko uwierzyć i rozdawała darmowe piwo. Wyjątkowa akcja była ograniczona czasowo i trzeba było się spieszyć. Miejmy nadzieję, że wkrótce pojawi się ponownie. 

Sieć Dino kusi swoich klientów niecodzienną promocją i rozdaje produkty za darmo

Sieć Dino znowu skusiła swoich klientów niecodzienną promocją. Można było zgarnąć aż 10 piw za darmo. Akcją objęto piwo Kasztelan Jasne Pełne w butelkach zwrotnych o pojemności 0,5 litra. Cena regularna wynosi 3,39 zł, a żeby móc skorzystać z okazji, trzeba było udać się do kasy z dwudziestoma butelkami napoju, a opłata była naliczana jedynie za 10 sztuk Kasztelan Jasne Pełne. Kolejne 10 piw było za darmo.  

Akcja promocyjna obowiązywała jedynie do wtorku 19 września, zatem trzeba się było bardzo spieszyć. Miejmy nadzieję, że podobna promocja wkrótce pojawi się ponownie.  

Od środy 20 września kolejne ogromne promocje

Od środy, 20 września obowiązują nowe promocje, z których bez wątpienia warto skorzystać. Przykładowo. Kawę rozpuszczalną Jacobs Velvet przeceniono na 20,99 zł za opakowanie. Obowiązuje warunek zakupu dwóch sztuk. Jabłka to koszt 1,99 zł za kg. Kapsułki do prania Mill będą po 46,99 zł za jedno opakowanie (70 sztuk). 

Z innych produktów oferowanych w Dino warto zwrócić uwagę na Sok pomarańczowy 100% Hortex 3,99 zł za sztukę, przy czym obowiązuje warunek zakupu trzech sztuk. Zaoszczędzisz również na cenie czekoladek Śliwka Nałęczowska Solidarność, które kosztują teraz 14,99 zł za 190 g. 

Na czym zaoszczędzisz najwięcej?

Dodatkowo w Dino taniej kupisz także herbatę czarną Lipton 14,99 za 92 torebki, brzoskwinie połówki w lekkim syropie po 6,99 zł za sztukę (przy zakupie dwóch sztuk) oraz olej rzepakowy Złote Łany po 5,99 zł za sztukę, również przy zakupie dwóch. Do tego za ryż biały długoziarnisty zapłacisz 2,79 za sztukę (4x150 g). 

Znajdzie się też coś dla fanów ryb i innych mięs. Gulasz Krakus będzie w cenie 6,49 zł za 300 g, miruna patagońska za rodzinne opakowanie 30,99, a polędwica surowa wędzona 29,99 zł/kg. Z kolei jeśli chodzi o owoce i warzywa, warto zwrócić uwagę na ceny nektarynek (7,99 zł/kg), fig (19,99 zł/kg) i sałaty (1,99 zł/kg). Udanych zakupów! 

Ideę marketów "Najbliżej Ciebie" stworzyliśmy w 1999 roku, kiedy na fundamencie polskiego kapitału, na terenie województwa wielkopolskiego, powstały pierwsze sklepy Dino. W kolejnych latach systematycznie pracowaliśmy zarówno nad rozwojem sieci w nowych lokalizacjach, stałym podnoszeniem jakości oraz komfortem robienia zakupów przez naszych klientów - czytamy na marketdino.pl 

Tagi: handel