Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Carrefour rozdaje klientom nawet do 100 zł na zakupy. Jak je zdobyć?
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 03.11.2023 21:01

Carrefour rozdaje klientom nawet do 100 zł na zakupy. Jak je zdobyć?

Carrefour
Domena publiczna

Sieć sklepów Carrefour wprowadza nową odsłonę swojej kultowej “Akcji Antyinflacja”, której celem jest ochrona siły zakupowej klientów. Sieć rozdaje e-bony nawet do 100 złotych na zakupy w swoich sklepach. Jak je dostać?

Ile sklepów sieci Carrefour znajduje się w Polsce?

Carrefour Polska to sieć handlowa, pod której szyldem działa w Polsce ponad 900 sklepów w sześciu formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów hurtowo-dyskontowych, osiedlowych i specjalistycznych oraz sklepu internetowego. Carrefour jest także właścicielem sieci 20 centrów handlowych oraz sieci 40 stacji paliw.

Sieć jest jednym ze światowych liderów handlu spożywczego i posiada ponad 14 000 sklepów w ponad 40 krajach. W 2022 roku Carrefour wygenerował sprzedaż w wysokości 90,8 miliarda euro.

W Dino właśnie się zaczęło. Klienci będą walić drzwiami i oknami

"Akcja Antyinflacja" w sklepach sieci Carrefour

Carrefour w styczniu tego roku wprowadził do swoich sklepów “Akcję Antyinflacyjną”, która miała na celu ułatwienie klientom oszczędzania podczas zakupów. Najważniejszym jej elementem jest rozszerzenie oferty produktów marki własnej Carrefour, która oferuje nawet 30 proc. niższe ceny w porównaniu do innych marek.

Klienci mogą skorzystać również z 10 proc. rabatu na zakupy weekendowe, korzystając z aplikacji Mój Carrefour. Dodatkowo, osoby starsze otrzymują 10 proc. zniżki na zakupy we wtorki, a od sierpnia także w czwartki, dzięki Karcie Seniora. 

Jak dostać 100 zł od Carrefoura?

Teraz Carrefour oferuje kolejne promocje, które mają sprawić, że klienci zwiększą koszyk zakupowy. Klienci tej sieci handlowej od 2 listopada do 30 grudnia, dokonując 8 razy zakupów z aplikacją Mój Carrefour mogą otrzymać w e-bonach nawet do 100 zł. Należy zrobić zakupy za minimum 99 zł i przy kasie zeskanować aplikację. 

Po drugich zakupach otrzymamy e-bon o wartości 10 zł do wykorzystania przy następnej wizycie w sklepie. W ten sposób wartość bonu zwiększa się co drugą wizytę w sklepie. - Jednym z głównych celów Carrefour jest zapewnianie naszym klientom wygodnych, dobrych jakościowo i przystępnych cenowo zakupów. Użytkownicy naszej aplikacji mają codzienny dostęp do wyjątkowych ofert, które umieściliśmy pod parasolem Akcji Antyinflacja opartej na 5 stałych filarach. W Carrefour dbamy nie tylko o rodziny i seniorów, oferując Kartę Dużej Rodziny oraz Kartę Seniora, ale o wszystkich klientów, którzy szczególnie w okresie przedświątecznym, będą szukać promocji i oszczędności. Z naszą aplikacją do końca tego roku można zaoszczędzić nawet 100 zł, a przy okazji skorzystać z dodatkowych, codziennych promocji, jakie pojawiają się w sklepach i w naszej gazetce - mówi Marta Baran, dyrektorka Działu Zarządzania Relacjami z Klientem w Carrefour Polska.