BiznesINFO.pl
biznes-info-640x433

Biznesinfo.pl

BNP Paribas daje po 400 złotych. Wystarczy pamiętać o jednym

22 Sierpnia 2019

Autor tekstu:

Przemysław Terlecki

BNP Paribas wystartował z promocją dla swoich nowych klientów. Do zgarnięcia jest 400 złotych, więc gra bez wątpienia jest warta świeczki. Co trzeba zrobić? Jak się okazuje, wystarczy w zasadzie pamiętać o jednym, a nagroda znajdzie się w naszej kieszeni.

BNP Paribas przygotował prezent dla swoich nowych klientów. Mowa tutaj nie tylko o tych, którzy właśnie zdecydowali się na wejście w umowę z bankiem czy o tych, którzy są w nim kilka miesięcy, a nawet lat. Warunek, by wziąć udział w promocji jest jeden - na 18 miesięcy przed złożeniem wniosku o udział w akcji nie można było posiadać żadnej z kart oferowanych przez bank.

Co należy zrobić w pierwszej kolejności, jeśli już spełniliśmy warunek udziału w pormocji? Jak podaje portal ZgarnijPremie.pl, pierwszym krokiem do uzyskania 400 złotych jest rejestracja w programie lojalnościowym mamBONUS. Następnie musimy czekać na kontakt z konsultantem banku, który do nas zadzwoni. Wówczas składamy wniosek o wydanie karty.

BNP Paribas rozdaje po 400 złotych

Kolejnym krokiem jest konieczność zawarcia umowy z bankiem BNP Paribas najpóźniej do dnia 31.08.2019, czyli do końca sierpnia. Lepiej z tym nie zwlekać. Kiedy już otrzymamy kartę, powinniśmy zarejestrować się na stronie mambonus.pl, by wziąć udział w programie oferującym kilkaset złotych nagrody.

Teraz, by otrzymać od BNP Paribas 400 złotych należy spełnić dość prosty warunek. Każdego miesiąca przez cztery kolejne musimy dokonywać taką liczbę transakcji bezgotówkowych, by miesiąc w miesiąc wydatkować przynajmniej z karty po 1000 złotych. Po czterech miesiącach i wydanych z karty przynajmniej 4000 złotych możemy liczyć na nagrodę w postaci 400 złotych od banku.

Tagi:

Polskapieniądzekonta bankowe

Przemysław TerleckiAutor

Wydawca Biznesinfo. Dziennikarz z wykształcenia i z zamiłowania. Baczny obserwator polityki, nocnego nieba, a także rozwoju rynku piw kraftowych. Z mediami związany od lat, zwykle zaangażowany w komentowanie świata polityki.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@biznesinfo.pl

Podobne artykuły

pixabay, IADE-Michoko

Twój portfel

Ceny paliw. Analitycy nie przewidują gwałtownych wzrostów

Czytaj więcej >
pixabay, geralt

Twój portfel

Podwyżki cen prądu nieuniknione. W ciągu kilku lat dołożymy po 700 zł

Czytaj więcej >
Biznes Info

Twój portfel

Czekasz na paczkę? To się nie doczekasz, prędzej znikną Ci pieniądze z konta

Czytaj więcej >
Biznes Info

Twój portfel

Abonament RTV. Są stawki na przyszły rok

Czytaj więcej >
fot: Arkadiusz Ziolek/ East News. 10.04.2019. n/z Klawiatura z dlonia w rekawicy.

Twój portfel

Oszustwo na "Netflix" i na "PayPal". KNF ostrzega przed fałszywymi mailami

Czytaj więcej >
Oszczędzić na wywozie śmieci nie zawsze się da

Twój portfel

Mieszkańcy bloków bez liczników zapłacą krocie. Niezależnie od segregacji i oszczędzania wody

Czytaj więcej >