Bill Gates z kolejną udaną inwestycją
Wikimedia/Kuhlmann /MSC
Autor Radosław Święcki - 10 Czerwca 2020

Bill Gates powiększył swój majątek. Wszystko za sprawą trafnej inwestycji

Bill Gates nie spoczywa na laurach. Wicelider listy najbogatszych ludzi na świecie może się poszczycić kolejną udaną inwestycją. Na co tym razem postawił twórca Microsoftu.

Bill Gates z kolejną udaną inwestycją

Bill Gates, który - według Bloomberg Billionaires Index – posiada majątek wart ok. 110 mld dolarów właśnie go powiększył. Wszystko za sprawą udanej inwestycji w Vroom, internetową platformę handlu używanymi autami. Spółka zadebiutowała we wtorek na giełdzie.

Akcje Vroom – jak podaje Puls Biznesu – zdrożały we wtorek aż o 118 proc. W środę kurs spółki nadal rośnie. Bill Gates ma ok. 6 proc. akcji Vroom, którego kapitalizacja to 5,6 mld dolarów.

Aż 333 tys. Polaków ma już wielki problem z pobieraną emeryturą. ZUS alarmuje: liczba ciągnie rośnieAż 333 tys. Polaków ma już wielki problem z pobieraną emeryturą. ZUS alarmuje: liczba ciągnie rośnieCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:
1. Nowy mandat ukarze, ale nie za prędkość lub pasy. Policja zwróci uwagę na jeden szczegół, do zapłaty 150 zł
2. Setki osób pojawią się dziś pod Pałacem Prezydenckim. Podobnego protestu jeszcze nie było, zaskakujące szczegóły

Spektakularny debiut giełdowy spółki to – jak zauważa Puls Biznesu – w dużej mierze zasługa wiadomości, że spółka pomimo pandemii koronawirusa zwiększyła mocniej sprzedaż w marcu i kwietniu niż w innym dwumiesięcznym okresie w przeszłości.

Przypomnijmy, że Bill Gates przez lata był najbogatszym człowiekiem na świecie. W ostatnich rankingach magazynu „Forbes” twórcę Microsoftu zdetronizował założyciel Amazona Jeff Bezos, którego majątek szacowany jest na ok. 150 mld dolarów.

Polskie luksusowe produkty spożywcze i trunki. Z nr 6 możemy być wyjątkowo dumniPolskie luksusowe produkty spożywcze i trunki. Z nr 6 możemy być wyjątkowo dumniCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pożar w Poznaniu. Tragiczny finał akcji ratowniczej
  2. Podczas sesji ciążowej na jej brzuch położono tysiące pszczół. W internecie zawrzało
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. 1200 zł dla 50 tys. Polek. Po pieniądze wystąpić mogą też mężczyźni
  5. Czekają nas znaczne zmiany w wywozie śmieci. Segregacja nie będzie konieczna dla części Polaków
  6. Kolejne odmrożenia w Polsce już na długi weekend. Jest decyzja, wspaniała wiadomość

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News